31.08.2017

Pošta pro psy na měsíc září

Co ukrývá krabička pro pejsky, která je určena na měsíc září

Níže se můžete seznámit s obsahem Pošty pro psy na měsíc říjen.

Nebou chybět pamlsky, hračky a kvalitní zabalení

Vašeho boxíku s Poštou pro psy, tak aby se celý obsah dostal bezpečně k Vašemu psímu kamarádovi.

 

 

skineeez pro psy, plyšové hračky pro psy, pošta pro psy, all4dogz, psí pošta, pískací hračky pro psy, plush toys 

 

 

 

Skinneez Fox alias liška mazaná! Nejedná se totiž o lecjakou lišku, ale o parádní plyšovou hračku, která je navíc bezpečnější než běžné plyšové hračky, protože tělíčko není vycpáno a je vyrobeno ze zdravotně nezávádného materiálu. Lišák Fox je díky své měkkosti vhodný i pro psy s citlivými zuby a dásněmi, či pro malá štěňátka nebo stárnoucí psí dědečky. Jenže to by bylo málo mazanosti!:-) Lišák ma v hlavě atraktivní pískátko, které bude motivovat psa ke hře a probudí v něm ty pravé lovecké instinkty byť jen u vás doma v obýváku.

 

 

 

 

gigwy míček, odolný míček pro psy, odolná hračka pro psa, pískací míček pro psa, žvejkometr, all4dogz

 

 

Zní to jako menší jazykolam, ale na míčku GiGwy si rohodně ani jazyk ani zoubky vaši psí kamarádi nevylámou:-). Pravda míček pro psy GiGwy je velmi odolný a přitom velmi pružný a příjemný na skus, neporaní ani dásně psa, ani nikterak neublíží zubům. Však si také tento odolný míček vysloužil v e-shopu ALL4DOGZ stupeň 4 odolnosti na jejich ŽVEJKOMETRU, což je vysoká odolnost, kterou u jiných míčků tohoto typu nenajdete. Odolný míček pro psy GiGwy je nejen velmi atraktivní na pohled, ale také předvádí dokonalý, elegantní pohyb a pružnost s ladností "baleťáka", který si může "hodit" piruetku klidně na hladinu "labutího jezera", jelikož skvěle plave. Je vyroben ze zdravotně nezávadného TPR (termoplastická hmota), kterou pes jen tak neprokousne. Uvnitř je pro větší zábavu schováno super pískátko, které potěší čtyřnohé kamarády, avšak páníčky už tolik asi ne, ale co bychom pro ty naše "nezmary" neudělali, že?:)

 

 

 

 

 

nutrilove dog pro psy, nutrilove krmivo pro psy, nutrilove recenze, nutrilove kapsička, nutrilove soutěž, all4dogz

 

 

  

 

Jistě už se k vám doneslo, že se u nás v ČR objevila novinka na našem trhu a tím jsou krmiva Nutrilove. Pokud slyšíte o této značce poprvé, tak slyšte, slyšte, že mají naprosto vymlsané kapsičky pro psy a to buďto s hovězím masem a nebo kuřecím masem, kterého obsahují až 82%! Kapsičky Nutrilove pro psy obsahují biotin, vitamin E a zinek, které jsou velmi důležité pro zdravou nesvědivou pokožku a zářivou srst vašeho psíčka. Jakmile tuto kapsičku Nutrilove Steamed Fillets otevřete, tak budete mít co dělat, aby nezačaly kanouti sliny nejen psovi, ale i Vám:-))), opravdu delikátní přirozená vůně.

 

 

 

 

 

meatsnax pamlsky pro psy, sušené maso pro psy, zdravé pamlsky pro psy, nejlepší pamlsky pro psy, beef, pošta pro psy

 

 

 

Že by snad "Švejcarský plemeno zvláště dovezený"?! Ale kde pak! Toť  Irský skot, krásně  bio vypasený na  Irských luzích a hájích, pak  ručně  zpracován a sušen  při nízkých teplotách do podoby jakýchsi "salámků". POZOR!  Pamlsky pro psy Meatsnax jsou vždy ze 100% sušených mas bez přidaných konzervantů, barviv, zchutňovadel, no zkrátka není tam nic z toho, co tam nemá rozhodně dělat, čili můžeme s nadsázkou říci, že váš chlupáč dostane expres zabaleného a usušeného irského skota (ano, ovšem, že toho čtyřnohého) . To vše  zabaleno do znovu uzavíratelného sáčku, díky čemuž pamlsky neztrácí na chuti a kvalitě. Masíčka jsou vhodná pro psy alergické i s citlivým zažíváním bez rozdílu velikostí  a stáří psů. Pamlsky Meatsnax , respektive maso, je baleno do pravých střívek, takže opravdu se nemusíte bát žádné umělotiny.

 

 

 

 

nutrilove juicy beef in sauce, nutrilove pro psy, kapsičky nutrilove, krmivo nutrilov pro psy, all4dogz

 

 

Jistě, jistě, my víme, že už to tady bylo, ale zapomněli jsme vám říci u této hovězí varianty kapsičky Nutrilove pro psy, že také obsahují inulin a vlákninu, které jsou velice důležité na optimální zažívání vašich psů, navíc podporují pravidelné vyprazdňování, takže už žádné řídké cosi po celém chodínku nebo usilovné tlačení takto trpících psíků, zkrátka "hezká hovínka", řekněme si to narovinu.:-) Jooo a vlastně ještě mají v onom lákavém masíčku také obsaženo Déčko3, které podporuje zdravé klouby a kosti. Mmm, není toho už nějak moc v tak malé kapsičce?! Je, ale co tam "nenacpali", tak rozhodně žádné konzervanty, chemická barviva, chemická zchutňovadla ba ani GMO.

 

Poštu pro psy na měsíc září můžete objednávat kliknutím ZDE nebo na hlavní stránce vpravo nahoře.

 

 

 

Věříme, že Pošta pro psy zaZÁŘÍ nejen v očích vašich psích "nezmarů", ale potěší také i vás jako majitele, 

kteří pro své čtyřnohé psí kamarády udělají vždy s láskou a péči první, poslední jako my z www.postapropsy.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY