31.10.2016

Proč krmivo Platinum pro psy?

Granule Platinum

Jedná se o přírodní krmivo, jež je vyrobeno ze 70% z čerstvých mas, které jsou pro psy optimálně stravitelné a zpracované  čerstvé, mezi které můžeme jmenovat maso kuřecí, jehněčí, kančí, králičí nebo maso z čerstvých ryb jako je tuňák, losos atd. Ke krmivům Platinum jsou dále přidávany složky, které pejskům zbytečně nezatěžují trávicí ústrojí jako jsou brambory, rýže či kukuřice. V krmivu Platinum se samozřejmě také nezapomíná na za studena lisované přírodní oleje, bylinky, vitamíny a minerální látky.

krmivo platinum natural, zkušenosti s krmivem platinum, platinum recenze, granule platinum, pošta pro psy


   V superprémiovém krmivu Platinum pro  psy jsou výše vyjmenované ingredience zpracovávány bez vlastní vody, to znamená, že jsou připravovány přirozeně

 ve vlastní šťávě, čímž se zachovají veškeré nutriční hodnoty všech zpracovaných ingrediencí a navíc takto získává krmivo přirozeně delikátní chuť, nad kterou neohrne čumáček ani ten nejvybíravější pes.:-) Vzhledem k tomu, že je vše připravováno ve vlastní šťávě, nemá krmivo suchou konzistenci jako běžné granule, proto má také vyšší vlhkost a je také mnohdy označováno jako tzv. šťavnaté krmivo pro psy. Jen pro příklad: 1,27 kg čerstvého masa = 1 kg krmiva Platinum.

 

krmivo platinum, pošta pro psy, granule platinum, platinum natural, recenze platinumJaké jsou hlavní výhody krmiva Platinum pro psy?

 

Můžeme mám zcela zodpověďně říci, že níže uvedených výhod si všimnete už za pár týdnu, poté co začnete svému pejskovi podávat krmivo PLATINUM.

 
Lehká stravitelnost krmiva
 

Přírodní složení se postará o to, aby ledviny, játra a kůže nebyly zatěžovány aditivy, která nemají pro psa prakticky žádné využití.

 
Tolerance ke krmivu, žádné potravinové alergie

 

Krmivo PLATINUM je právě proto tak stravitelné díky jeho přírodnímu, zdravému složení, a proto je nesnášenlivost jen velmi vzácná. Na metabolismus psa není vyvíjen tlak znehodnocenými přísadami, které mohou způsobit náhlé svědění pokožky nebo jiné kožní problémy u vašeho psa. Granule PLATINUM jsou velmi vhodným a doporučovaný krmivem právě pro alergické psy.

 
Méně “dárečků”

 

Protože je PLATINUM optimálně tráveno, psi netrpí nadýmáním ani průjem. Dokonce i ty “dárečky”, které po sobě zanechávají, jsou menší a zformovanější.

 
Více svalové hmoty

 

Vysoce kvalitní bílkoviny z čerstvého masa okamžitě stimulují tvorbu nové svalové hmoty.

 
Lesklá srst

 

Výživné, za studena lisované oleje obsažené v krmivu a přírodní původ ingrediencí v krmivu PLATINUM se stará o srst Vašeho psa.

 

Máte zájem vyzkoušet krmivo Platinum pro vašeho psa?

 

To, zda-li bude krmivo PLATINUM vašemu pejskovi chutnat můžete vyzkoušet tím, že si zakoupíte listopadovou edici Pošty pro psy, kde bude krmivo její součástí nebo můžete ZDARMA  objednávat vzorky krmiva přímo na stránkách výrobce: www.krmivo-platinum.cz. Internetový obchod s krmivy Platinum nabízí mimo jiné také dopravu zdarma po celé České republice a v případě nespokojenosti také vrácení peněz.

 

Pošta pro psy tímto děkuje sponzorovi Krmiva PLATINUM, který pro vás poskytl do krabiček ochutnávku těchto delikátních krmiv. 

 

Stránky výrobce: www.krmivo-platinum.cz

Internetový obchod výrobce: www.eshop.krmivo-platinum.cz

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY