30.11.2016

Listopadová Pošta pro psy s krmivem Platinum

Pošta pro psy je tu

Jako je tomu každý měsíc, tak i 1. 11. 2016 vyšla nová edice Pošty pro psy. Velmi nás potěšilo, že mezi naše partnery můžeme zařadit tak kvalitní zančku krmiva Pošta pro psy, krmivo pro psy Platinum, platinum zkušenosti, granule platinum, recenze platinumpro psy jako je Platinum. Tudíž jsme prozradili, že součástí listopadové krabičky bude ochutnávka těchto špičkových krmiv, kde nebudou také chybět podrobné informace o složení krmiv Platinum a kde je zakoupit.

 

V krabičce s Poštou pro psy nebude jako tradičně chybět velmi oblíbený časopis všech nadšených pejskařů - Psí kusy, ve kterém se vždy dočtete čerstvé informace z oblasti výchovy a výcviku psa, tipy od Šimony Drábkové a nechybí ani zajímavé rozhovory s významnými osobnostmi.

 

Jako dárek jsme pro vás naše zákazníky tentokrát zvolili praktickou věcičku, kterou je blikající přívěsek pro psy na obojek. Přívěsek má viditelnost až 200 m, je 

blikací přívěsek pro psy, pošta pro psy, krmivo platinum pro psy, krmivo platinum recenze

voděodolný, odolný vůči nečistotám, snadné použití, stačí jej pouze pomocí karabinky přicvaknout na obojek nebo kšíry a zapnout. Blikající přívěsek pro psy jsme zvoli proto, protože se nám "zkrátily" dny, je brzy šero, tma, takže venčení vašeho psího kamaráda může být za špatné viditelnosti nebezpečné. Pejsek s modro-červeně blikajícím přívěskem bude perfektně vidět při venčení za špatné viditelnosti a vy tak budete mít stále hezký přehled, kde se váš pes pohybuje. Při venčení takto osvíceného pejska na vodítku to jistě bude bezpečnější při procházkách i pro vás. Součástí přívěsku jsou také náhradní baterie, které mají svítivost více než 20 hodin. Blikající přívěsek pro psy má atraktivní tvar kostičky, kterou lze navíc snadno rozšroubovat a vložit dovnitř vaše kontaktní údaje v případě ztráty psa, takže zároveň slouží jako praktický adresář pro psy.

 

Věříme, že vašim psím mazlíčkům listopadová Pošta pro psy s krmivem Platinum udělá radost, ale také že potěší dárečkem a něčím ke čtení také vás - majitelé.:-) Poštu pro psy lze předplatit na jeden měsíc za 390,- Kč, pokud byste chtěli zvolit předplatné delší než jeden měsíc, zajistíte si tak vždy to, že krabička je pro vás nejen v limitovaných edicích vždy rezervována, zaplatíte výhodnější cenu, ale také obdržíte několik dárku navíc ZDARMA. Poštovné a balné je u nás také zdarma.

 

Více informací o možnostech předplatného se dočtete zde na našich stránkách.

Pokud máte zájem zakoupit Poštu pro psy, buď se můžete vrátit na hlavní stránku a kliknout vpravo nahoře na tlačítko objedna Poštu pro psy nebo stačí kliknout ZDE.

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY