01.10.2016

Luxusní Psí ručník v Poště pro psy

Psí ručník, ručník pro psy

Koupání psa po návratu z procházky je někdy nezbytné a každého páníčka čeká náročný úkol. Vykoupat psa tak, aby vše proběhlo rychle, v pohodě a bez menší či větší „potopy“ na podlaze koupelny se spoustou kapek vody okolo.

 

Přestože koupel vy i váš pes zvládáte hravě, potíž nastává poté, co pes vyleze z vany. Podlaha koupelny bývá plná vody, pes má snahu vodu ze srsti setřást a oklepává se. Skvělým řešením je proto Psí ručník.

 

Pejska hned poté, co opustí vanu, vaničku či sprchový kout, usaďte na spodní díl ručníku, otvorem mu prostrčte hlavu a vrchní díl ručníku přehoďte přes jeho záda.

 

První koupání bude nejspíš pro pejska hrou, může se s vámi přetahovat a za ručník tahat. Budete-li důslední, po druhém či třetím koupání, resp. osušování, bude přesně vědět, co se od něj očekává. Většina pejsků bývá po přehození vrchního dílu ručníku přes záda klidnější a trpělivě sedí než při osušování klasickým ručníkem. Při použití většího rozměru ručníku řada pejsků s oblibou na ručníku po základním vysušení zůstává v klidu ležet (např. v předsíni, v pokoji apod.) a leckdy v tolik milovaném polospánku dosychá.

 

psí ručník, pošta pro psy, psí pošta, zásilka pro psy, psí zásilka, box 4 dogs, pro psy,

 

Osušování bývá rychlé, obejde se bez zbytečně zamokřené podlahy, a tak chovatelům šetří čas, který by jinak věnovali následnému vytíráním a osušování podlahy a stěn koupelny. Současně u menších, náchylnějších, plemen psů snížíte riziko jejich prochladnutí.

 

Díky použitému materiálu kvalitního oboustranného froté ze 100% bavlny ručník vodu dobře a rychle saje. Rovnoměrným rozvěšením po použití bez problémů usychá, takže je-li třeba, můžete ručník brzy znovu použít. Ručník pro psy lze opakovaně prát v pračce na 40–60 °C.

 

Ručník pro psy prošel během výroby testováním, vyzkoušela ho řada majitelů malých, větších i velkých plemen psů a na základě jejich poznatků byl ručník postupně upravován a jeho provedení zdokonalováno až do výsledné podoby, velikosti a tvaru. Psí ručník je chráněn patentovým vzorem.

 

Psí ručník je nyní součástí říjnové krabičky s Poštou pro psy, která je právě v prodeji. Velikost Psího ručínku si zvolíte v samotné objednávce a v případě, že si přejete konkrétní barvu Psího ručníku, je nutno uvést jí do poznáky k objednávce. Barvy psího ručníku vidítě níže: tmavě růžová, tmavě zelená, modrá, šedá, černá a hnědá. 

psí ručník růžový, ručník na psa, ručník pro psa, pošta pro psy  psí ručník modrý, ručník pro psa, župan pro psy, savý ručník pro psa, pošta pro psy  Pošta pro psy, psí ručník, ručník na psa, ručník pro psy, psí pošta  psí ručník černý, ručník pro psa, ručník pro psy, pošta pro psy  psí ručník šedý, ručník na psa, ručník pro psy, pošta pro psy, předplatné pošty pro psy, luxusní ručník  psí ručník, ručník pro psy, pošta pro psy, koupání psa, vysoušení psa

VIDEOUKÁZKA PSÍ RUČNÍK ZDE

 

 

Velikosti Psího ručníku:

 

Velikost ručníku doporučujeme zvolit podle velikosti pejska (délky zad), od nejmenší S až po největší XL.

 

S: 105 cm x 45 cm Cena: 390 Kč

M: 130 cm x 60 cm Cena: 490 Kč

L: 170 cm x 70 cm Cena: 590 Kč

XL: 210 cm x 80 cm Cena: 690 Kč

 

 

Pro snazší orientaci ve velikostech

 

S velikost ručníku – délka zad v cm

24 cm – čivava, yorkshire teriér

27 cm – papillon, toy pudl

30 cm - miniaturní knírač, čínský chocholatý pes, malý špic, mops

33 cm – bišonek, jack russell teriér

 

M velikost ručníku – délka zad v cm

36 cm – pudl, border teriér, pinč, foxteriér

40cm – bígl, kokršpaněl, šeltie

42cm – jezevčík

 

L velikost ručníku – délka zad v cm

45cm – bull teriér, knírač

50cm – velký pudl, maďarský ohař

 

XL velikost ručníku – délka zad v cm

55cm – australský ovčák, labrador, dalmatin, výmarský ohař

60cm – rhodézský ridgeback, bouvier, kolie, německý ohař, zlatý retrívr

65cm – boxer, rottweiler, dobrman, velký knírač, německý ovčák

 

Stránky výrobce - dodavatele Psího ručníku: www.psirucnik.cz

Stránky prodejce Psího ručníku: www.all4dogz.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY