01.01.2016

Multivitamín pro psy Canvit Multi Dog v Poště pro psy

Asi se sice již letos nedočkáme zimy v pravém slova smyslu, nicméně ve kterém koli ročním období není radno podceňovat imunitu, což platí i u našich psích kamarádů. Jak již bylo řečeno na úvodní stránce našeho webu, firma Canvit je ryze českým výrobcem, který se díky vysoké kvalitě výroby drží již řadu let na prvních pozicích v této oblasti a její výrobky se těší velké oblibě.

      A právě proto jsme se rozhodli, že jeden z prodktů značky CANVIT zařadíme do lednové krabičky s Poštou pro psy:-). Těšit se tak vaši pejskové mohou na CANVIT Multi Dog, což je speciální multivitamínový doplněk stravy. CANVIT Multi je vhodný pro všechny pejsky bez rodílu věku, pohlaví či rasy samozřejmě, protože podporovat zdravou imunitu psa je důležité v každém věku, stejně jako u nás "dvounožců". 

 

Jaké je složení multivitamínu pro psy a na co je dobrý?

 

CANVIT MULTI obsahuje vyváženou kombinaci celkem 13ti důležitých vitamínů, které jsou nepostradatelné pro zdraví, posílení imunity, paměti, ale také pro podpoření správné činnosti kardiovaskulárního systému psa. Multivitamín pro psy můžete podávat jako běžný doplněk stravy preventivně nebo v případě, že je pejsek v rekonvalescenci, po nemoci. Vhodný je také pro psy stárnoucí, pro březí a kojící feny a rovněž jej můžeme doporučit pro psy v zátěži či štěňátka. Je absolutně bezpečný a bez problémů je přijímají všichni pejskové, mnohdy jen tak i bez "fíglů" typu zabalený v šunce, Lučině apod.:-). V krabičce s Poštou pro psy bude balení s obsahem 100 tabletek. Jedna tabletka je doporučena na 5 kg váhy pejska. Multivitamíny jsou skladovány v praktické krabičce, která se snadno uzavírá a udržuje tak doplněk stravy optimální. Níže naleznete přesné složení multivitamínu pro psy Canvit Multi Dog.

 

canvit multi pro psy, multivitamín pro psa, psí kusy, all4dogz, vitamíny pro psyPřesné složení multivitamínu CANVIT Multi Dog: sušená laktóza glukóza, uhličitan vápenatý, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, sušené odstředěné mléko

Analytické složky: Hrubý protein 5,5 %, obsah tuku 4,8 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý popel 16,2 %.

Doplňkové látky v 1 kg: Nutriční: Vitamín A (E672)500 000 IU, vitamín D3 (E671) 10 000 IU, vitamín E (α-tokoferol acetát) (3a700) 3 500 mg, vitamín K 50 mg, vitamín B1 300 mg, vitamín B2 300 mg, vitamín B6 (3a831) 200 mg, vitamín B12 5 mg, vitamín C (E300) 3 000 mg, Biotin 250 mg, Niacinamid(3a315) 1 500 mg, Pantothenan vápenatý 1 000 mg, Kyselina listová (3a316) 25 mg, Inositol 80 g,

Zootechnické: Lecitin (E322) 50 g. Obsahuje antioxidanty.

 

Závěrem

 

Věříme, že vám i vašim psím kamarádům udělá multivitamín Canvit Multi radost a hlavně podpoří zdravou imunitu vašeho chlupáče přirozeným a zcela bezpečným, pohodlným způsobem. Pochopitelně, že v lednové krabičce nebude obsažen jen toto plné a originální balení multivitamínu CANVIT, ale již se opět můžete těšit na váš oblíbený časopis nejen o psech - Psí kusy a jelikož je lednová edice zaměřena na podporu dobrého zdraví, nebudou chybět 100% přírodní a zdravé pamlsky na mlsání.......

      V případě, že byste chtěli tento multivitamín zakoupit samostatně, můžete tak učinit na stránkách našeho partnera, internetového obchodu www.all4dogz.cz, kterému tímto děkujeme za dosavadní spolupráci a budeme se na další těšit i v novém roce:-).

 

Vzhledem k tomu, že počet krabiček je vždy limitován zásobami od výhradních dodavatelů, doporučujeme zakoupit lednovou Poštu pro psy co nejrychleji a nebo si Poštu pro psy předplatit, tak budete mít záruku, že je pro Vás krabička vždy rezervována. Lednovou edici s multivitamínem Canvit pro psy můžete zakoupit ZDE.

 

Užitečné odkazy:

Internetový obchod pro psy a kočky: www.all4dogz.cz

Český výrobce doplňků pro zvířata: www.canvit.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY