01.05.2015

Krabička s Poštou pro psy bude mít nový obsah

Jak již píšeme ve zkratce na hlavní stránce, došlo ke zdražení krabiček s Poštou pro psy, což je na úkor kvalitnějšího obsahu pro Vaše milované hafíky:). V krabičkách s Poštou pro psy se tak budou Vaši psí kamarádi setkávat převážně s plnými produkty z oblasti kvalitních pamlsků, originálních hraček mezi které určitě patří Kyjen, Doggles nebo interaktivní odolné hračky Dogzilla apod. Stále ale zachováváme poštovné a balné ZDARMA, které je zprostředkováno kurýrní a přepravní společností GEIS Parcel. Navíc bude v boxech více produktů než tomu bylo doposud.

 

Pošta pro psy, psí pošta, boxy pro psy, box pro psy, krabička pro psy, dárky pro psy, Rovněž se nám daří navazovat kvalitní spolupráce se špičkovými partnery a výhradními dovozci žádaných výrobků, mezi které můžeme namátkou jmenovat přírodní španělskou kosmetiku pro psy a pro kočky MENFORSAN, holistická přírodní krmiva CARNEEVAL pro psy ultraprémium, stejně jako se v brzké době můžete těšit na čerstvé pečivo z domácí liberecké pekárny pro pejsky a kočičky BONEAPETIT.:) Nových produktů a partnerů je spousta, samozřejmě vám je budeme postupně představovat nejen na našich stránkách, ale také samozřejmě prostřednictvým výrobků v krabičkách s Poštou pro psy.

 

Nejen obsah krabiček s Poštou pro psy prošel změnou, ale také samotné krabičky dostaly trošku nový kabátek, aby se vám víse líbily, ale také z praktických důvodů. Nově budou boxy s Poštou pro psy opatřeny zcela originálním a ručně tištěným logem na vrchním víku krabice, což zajistí nejen hezký vzhled, ale také se zabrání tomu, že se nebudou objevovat tzv. falešné recenze s neoriginálními krabičkami s Poštou pro psy, na které jsme na kanále Youtube narazily a snado je poznáte dle toho, že "recenzenti" skrývají svou tvář, neukáží přímo rozbalování ani celý obsah. Když krabičku s Poštou pro psy rozbálíte, "vykoukne" na Vás okamžitě stručný popis obsahu, který bude nově nalepen v každé krabičce a Vy tak budete mít rychle přehled o tom, co vlastně v boxíku je.

 

Snažíme se také zjednodušit popisky a vysvětlení na našich stránkách o tom, co vlastně Pošta pro psy je, co obsahuje, jaké jsou možnosti platby a také to, jak a kdy Pošta pro psy chodí přímo do Vašeho domu:). Rovněž jsme značně cenově zvýhodnili dlouhodobější formu předplatného a to již od třech měsíců (ti, kteří mají dlouhodobé předplatné před těmito změnami, zůstává zachováno i s původním obsahem produktů tj. 6. max.). Více o předplatném ZDE.

 

Věříme, že navýšení ceny Vás nikterak nezarmoutilo, ale naopak Vás potěšil fakt, že krabičky budou mít hezčí vzhled a hlavně kvalitnější obsah pro Vaše hafany. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na to, že Vám každým boxíkem s Poštou pro psy uděláme znovu a znovu radost.

 

Krásný den přeje www.postapropsy.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY