01.12.2014

Změna v datu doručení všech zásilek s Poštou pro psy

POZOR! Změna v doručovací lhůtě Pošty pro psy!

Jelikož se nás spousta zákazníků ptala, kdy jim dorazí Pošta pro psy, kdy jí mohou očekávat, rozhodli jsme se aktuálně v měsíci prosinci, že od teď (prosince 2014) budou veškeré Pošty pro psy rozesílány 15. den kalendářního měsíce.

 

Objednávky daných edic lze zakoupit vždy do 10. dne kalendářního měsíce. Pro vysvětlenou. Pokud jste si objednali vánoční edici Pošty pro psy na měsíc prosinec, která byla v prodeji od 11. 11. 2014 do 10. 12. 2014, bude Vám tato Pošta pro psy zaslána 15. 12. 2014 a doručena následující pracovní den společností Geis.

 

Pokud 15. den připadne na svátek či víkend, je Pošta pro psy rozesíláná ihned v následující pracovní den.

 

Toto jednotné datum pro odesílání všech zásilek jsme zavedli z důvodů zmatků jak z naší strany, za které se případně zákazníkům omlouváme, tak i ze strany samotných zákazníků, kteří byli nejednotným datem zmateni. Věříme, že toto pevně stanovené datum v každém měsíci zajistí plynulou expedici zásilek a vy, naši zákazníci tak budete přesně vědět, že Pošta pro psy dorazí v tento den a vy se tak nemusíte strachovat, že se zásilka zatoulala, že nedorazila nebo že jste promeškali doručovatele:-).

 

Děkujeme vám všem za pochopení a dáváme tlapu na to, že budou nyní plně spokojené obě stranywink. Vaše Pošta pro psy.
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY