01.11.2014

Luxusní konzervy pro psy Barking Heads v listopadové Poště pro psy!

Ano, ano, jsme rádi, že vám v listopadové edici můžeme představit a zároveň "dát ochutnat" vašim pejskům tuto delikátní NOVINKU! Zákazníci, kteří si předplatili nebo si předplatí Poštu pro psy na listopad, obdrží v krabičce s Poštou pro psy extra chutnou paštiku Barking Heads.

 

Pošta pro psy edice listopad, barking heads paštiky pro psy, psí kusy, konzervy barking heads, psí poštaA v čem jsou konzervy pro psy Barking Heads tak delikátní? Přeci svým transparentím a deklarovaným složením za kterým si stojí již úspěšně několik let tato britská značka TOP krmiv. Paštiky Barking Heads jsou baleny v praktické plastové vaničce a po jejich rozdělání neodolá 100% ani ten nejvybíravější pejsek ze všech. Složení obsahuje až 80% čerstvého masa a to buď z lososa, britského kuřete nebo jehněčího masíčka a zbytek tvoří přírodní zelenina a čerstvé bylinky.

 

Paštiky Barking Heads pro psy mají zcela hypoalergenní složení, takže jsou velmi vhodné a doporučované pro psy s citlivým zažíváním, trpícími nadýmáním či řídkou stolicí, ale také pro psy s potravinovými alergiemi. Rozhodně je můžeme také doporučit pro pejsky, které trápí matný kožíšek nebo svědivá a suchá pokožka. V konzervách Barking Heads stejně jako v granulovaných krmivech rozhodně nenajdete žádné chemické konzervanty, barviva nebo snad dokonce zchutňovadla ani geneticky modifikované potraviny.

 

Pokud jste si ještě neobjednali krabičku s Poštou pro psy, tak neváhejte, zásoby se tenčí a dny rychle ubíhají. Objednávat listopadovou edici můžete ZDE na našich stránkách po vyplnění registračních údajů pejska nebo po přihlášení. Navíc si můžete vybrat jakou masovou paštiku budete chtít (jehněčí, kuřecí, losos), stačí uvést do poznámky k objednávce.

 

Tyto delikátní paštiky lze zakoupit v internetovém obchodě www.all4dogz. cz ZDE, kde navíc probíhá výhodná AKCE 4 + 1 KONZERVA GRATIS!

 

Děkujeme tímto www.all4dogz.cz, že nám pro vás do krabiček tyto paštičky Barking Heads poskytl.:-)))
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY