02.10.2014

Mini Pošta pro psy na listopad s bundou pro psy

Mini Pošta pro psy s oblečkem, Mini Pošta pro psy a bundy pro psy, bunda pro psa I love PetsOd 1. 10. až do 31. 10 2014 může zakoupit Mini Poštu pro psy a jako tradičně bude obsahovat obleček na pejsky. Tentokrát se bude jednat o parádní nepromokavou šusťákovou bundičku pro psy.

 

Bunda pro psy I Love Pets je vyrobena z kvalitního a přitom lehkého nepromokavého šusťáku v černé barvě, na zádech je stříbrně zdobena reflexním pruhem, stejně jako stříbrné tlapky na bocích a proužky na rukávech. Bunda pro psy zajišťuje díky těmto reflexním prvkům bezpečné procházky za špatné viditelnosti a za tmy.

 

Snadno se navléká, zapínání na patentky a také jí lze lehce složit do kapsy a nosit jí sebou na procházky, při cestování autem, budete jí mít vždy po ruce. Dobře se také udržuje, stačí při menším znečištění očistit vlhkým hadříkem, případně vyprat na 30 C bez aviváže.

 

Mini Poštu pro psy můžete objednávat již nyní a lze zvolit předplatné na jeden měsíc za 390,- Kč nebo až na 12. měsíců. Pokud si Mini Poštu pro psy předplatíte na dobu delší než jeden měsíc, nejen, že ušetříte, ale také obdržíte v krabičce speciální dárky ZDARMA navíc.

 

Krabičky s Mini Poštou pro psy budou vždy obsahovat obleček, jehož velikost, případně barvu si budete moci zvolit v objednávkovém formuláři po registraci, ale také hračku určenou pro miniaturní až malá plemena psů, pamlsky a dárek navíc. Doporučujeme předplatit si Mini Poštu pro psy co nejdříve a nejlépe na dobu delší než jeden měsíc, protože jedině tak si zajistíte rezervaci dané edice, které jsou limitované do vyprodání zásob.

Tabulka velikostí pro bundu I Love Pets

Velikost  Délka zad (cm)  Obvod hrudníku (cm) 
XXS 13-15 26-28
XS 18-20 31-33
S 23-25 36-38
M 28-30 41-43

 

Tímto děkujeme internetovému obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz za dodání bundiček pro pejsky značky I Love Pets.:-)

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY