02.10.2014

Mini Pošta pro psy na listopad s bundou pro psy

Mini Pošta pro psy s oblečkem, Mini Pošta pro psy a bundy pro psy, bunda pro psa I love PetsOd 1. 10. až do 31. 10 2014 může zakoupit Mini Poštu pro psy a jako tradičně bude obsahovat obleček na pejsky. Tentokrát se bude jednat o parádní nepromokavou šusťákovou bundičku pro psy.

 

Bunda pro psy I Love Pets je vyrobena z kvalitního a přitom lehkého nepromokavého šusťáku v černé barvě, na zádech je stříbrně zdobena reflexním pruhem, stejně jako stříbrné tlapky na bocích a proužky na rukávech. Bunda pro psy zajišťuje díky těmto reflexním prvkům bezpečné procházky za špatné viditelnosti a za tmy.

 

Snadno se navléká, zapínání na patentky a také jí lze lehce složit do kapsy a nosit jí sebou na procházky, při cestování autem, budete jí mít vždy po ruce. Dobře se také udržuje, stačí při menším znečištění očistit vlhkým hadříkem, případně vyprat na 30 C bez aviváže.

 

Mini Poštu pro psy můžete objednávat již nyní a lze zvolit předplatné na jeden měsíc za 390,- Kč nebo až na 12. měsíců. Pokud si Mini Poštu pro psy předplatíte na dobu delší než jeden měsíc, nejen, že ušetříte, ale také obdržíte v krabičce speciální dárky ZDARMA navíc.

 

Krabičky s Mini Poštou pro psy budou vždy obsahovat obleček, jehož velikost, případně barvu si budete moci zvolit v objednávkovém formuláři po registraci, ale také hračku určenou pro miniaturní až malá plemena psů, pamlsky a dárek navíc. Doporučujeme předplatit si Mini Poštu pro psy co nejdříve a nejlépe na dobu delší než jeden měsíc, protože jedině tak si zajistíte rezervaci dané edice, které jsou limitované do vyprodání zásob.

Tabulka velikostí pro bundu I Love Pets

Velikost  Délka zad (cm)  Obvod hrudníku (cm) 
XXS 13-15 26-28
XS 18-20 31-33
S 23-25 36-38
M 28-30 41-43

 

Tímto děkujeme internetovému obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz za dodání bundiček pro pejsky značky I Love Pets.:-)

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY