27.08.2014

Dentální pamlsky Dr. Jag v zářijové Poště pro psy

Zářijová edice Pošty pro psy připravila do krabiček pro Vaše psí kamarády tentokrát jako dárek navíc, speciální dentální pamlsky značky Dr. Jag.

 

Pošta pro psy září, dentální pamlsky pro psy Dr. Jag, pamlsky na čištění zubů pro psyDentální kostičky Dr. Jag napomáhájí mechanickému odstraňování  zbytků potravin a nečistot z povrchu zubů a dásní nejen díky svému tvarvování, ale také svým složením. Pamlsky Dr. Jag totiž obsahují přírodní chlorofyl, který hojně používán pro svou schopnost eliminovat zápach z dutiny ústní, ale také napomáhá přirozenému odstraňování plaku z povrchu zubů psa.

 

Dentální pamlsky Dr. Jag pro psy jsou bez přidaného cukru a soli, představují výživný doplněk stravy s obsahem až 30% důležitých přírodních proteinů. Dentální kostičky jsou obohaceny také o Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, které působí blahodárně na zdravou pokožku a lesklou srst psů. Pamlsky obsahují přírodní vlákninu pro podporu optimálního zažívání pejska, jsou dobře stravitelné, vhodné pro všechna plemena psů. Navíc také brání škodlivému růstu mikroorganismů v zažívacím traktu. Pamlsky mají nízký obsah tuků.

 

Chcete-li Vašemu pejskovi udělat v měsíci září radost a zároveň podpořit jeho chrup, dásně a svěží dech, vyzkoušejte krabičku s Poštou pro psy, která je plná dentálních produktů pro psy. Zakoupit můžete ZDE.

 

Péče o dentální hygienu psů je v České republice i v současné vyspělé době velmi zanedbávána. Nevěříte? Článek na našich stránkách Vás přesvědčí zde.

 

 

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY