15.08.2014

Rozbalování Pošty pro psy na měsíc srpen 2014

Nejprve bychom chtěli poděkovat naší zákaznici V. K. a její Mimi za natočení pěkného videa z rozbalování sprnové edice Pošty pro psy, které potěšilo nejen nás, děkujeme:-).

 

Z videa je patrné a také popsané co se v srpnové Poště pro psy přesně nacházelo, ale pro případ, že jste nestihli něco zaznamenat, níže popisujeme jednotlivé produkty ze srpnové edice.

 

VIDEO Z ROZBALOVÁNÍ SRPNOVÉ POŠTY PRO PSY

 

 

 

Pošta pro psy srpen 2014

 

 2 x Krmivo pro psy Calibra Premium - Hypoalergenní prémiové krmivo s vysokým podílem čerstvého masa, granule jsou snadno stravitelné, vhodné i pro citlivé a alergické jedince. Dostupné v několika příchutích a velikostech v závislosti na stáří plemene a specifických potřebách.

 

1 x 100% přírodní sušené krůtí maso - Čerstvé krůtí maso, upravované pouze sušením horkým vzduchem, maso je dodáváno z BIO farmy v nejvyšší potravinové kvalitě. Krůtí maso je snadno stravitelné, dietní a vhodné pro alergiky či pejsky s problémovým zažíváním. Sušené krůtí maso lze podávat jako pamlsek nebo jako doplňěk stravy ke granulím, konzervám či metodě BARF. 

 

1 x 100% přírodní zeleniová směs - Směs z čerstvé zeleniny a bylinek, která je namleta a usušena na jemný prášek, který obsahuje spoustu důležitých vitamínů a minerálních látek. Zeleninovou směs můžete použít samostatně nebo se sušeným masem. Obojí stačí pouze zalít horkou vodou, zamíchat a nechat cca 20. minut odstát. Hodí se pro psy vybíravé, v rekonvalescenci, pro pejsky staré, kteří už nemají zdravý chrup, ale také pro psy v zátěži nebo březí a kojící feny. Též vhodné pro krmiva BARF.

 

1 x 100% přírodní lněný olej Farm Fresh Linseed Oil pro psy - Za studena lisovaný čistě přírodní olej ze lněných semínek. Vhodné přdávat jako doplněk běžné stravy. Zvyšuje imunitu psa, posiluje srdce a cévy, zajišťuje optimální zažívání, velmi blahodárně působí na svědivou a suchou pokožku, lámavou a matnou srst.

 

1 x Časopis Psí kusy - Oblíbený časopis o psech, jejich výchově, výcviku, ale také přináší zajímavé rozhovory, příběhy, aktuální informace z oblasti výživy psů, zdraví a mnoho dalšího.

 

1 x Papillon Monkey - Neuvěřitelně roztomilá pískací opička vyrobená z kvalitního a jemného plyše, natahovací nožičky. Potěšila jistě nejednoho pejska:-)

 

A co na vás čeká v zářijové edici Pošty pro psy? Tentokrát bude krabička zeměřena na podporu zdravých zubů a dásní vašich pejsků, ale také svěží dech, takže nepropásněte zářijovou edici!:-)

 

Poděkování: Časopisu Psí kusy: www.psikusy.cz    Společnosti Henry Schein, s. r. o. za krmiva Calibra Dog, které společnost vyrábí a výhradně dodává   internetovému obchodu www.all4dogz.cz za dodání sušeného masa, zeleniny, oleje Farm Fresh a plyšové opičky.

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY