15.08.2014

Rozbalování Pošty pro psy na měsíc srpen 2014

Nejprve bychom chtěli poděkovat naší zákaznici V. K. a její Mimi za natočení pěkného videa z rozbalování sprnové edice Pošty pro psy, které potěšilo nejen nás, děkujeme:-).

 

Z videa je patrné a také popsané co se v srpnové Poště pro psy přesně nacházelo, ale pro případ, že jste nestihli něco zaznamenat, níže popisujeme jednotlivé produkty ze srpnové edice.

 

VIDEO Z ROZBALOVÁNÍ SRPNOVÉ POŠTY PRO PSY

 

 

 

Pošta pro psy srpen 2014

 

 2 x Krmivo pro psy Calibra Premium - Hypoalergenní prémiové krmivo s vysokým podílem čerstvého masa, granule jsou snadno stravitelné, vhodné i pro citlivé a alergické jedince. Dostupné v několika příchutích a velikostech v závislosti na stáří plemene a specifických potřebách.

 

1 x 100% přírodní sušené krůtí maso - Čerstvé krůtí maso, upravované pouze sušením horkým vzduchem, maso je dodáváno z BIO farmy v nejvyšší potravinové kvalitě. Krůtí maso je snadno stravitelné, dietní a vhodné pro alergiky či pejsky s problémovým zažíváním. Sušené krůtí maso lze podávat jako pamlsek nebo jako doplňěk stravy ke granulím, konzervám či metodě BARF. 

 

1 x 100% přírodní zeleniová směs - Směs z čerstvé zeleniny a bylinek, která je namleta a usušena na jemný prášek, který obsahuje spoustu důležitých vitamínů a minerálních látek. Zeleninovou směs můžete použít samostatně nebo se sušeným masem. Obojí stačí pouze zalít horkou vodou, zamíchat a nechat cca 20. minut odstát. Hodí se pro psy vybíravé, v rekonvalescenci, pro pejsky staré, kteří už nemají zdravý chrup, ale také pro psy v zátěži nebo březí a kojící feny. Též vhodné pro krmiva BARF.

 

1 x 100% přírodní lněný olej Farm Fresh Linseed Oil pro psy - Za studena lisovaný čistě přírodní olej ze lněných semínek. Vhodné přdávat jako doplněk běžné stravy. Zvyšuje imunitu psa, posiluje srdce a cévy, zajišťuje optimální zažívání, velmi blahodárně působí na svědivou a suchou pokožku, lámavou a matnou srst.

 

1 x Časopis Psí kusy - Oblíbený časopis o psech, jejich výchově, výcviku, ale také přináší zajímavé rozhovory, příběhy, aktuální informace z oblasti výživy psů, zdraví a mnoho dalšího.

 

1 x Papillon Monkey - Neuvěřitelně roztomilá pískací opička vyrobená z kvalitního a jemného plyše, natahovací nožičky. Potěšila jistě nejednoho pejska:-)

 

A co na vás čeká v zářijové edici Pošty pro psy? Tentokrát bude krabička zeměřena na podporu zdravých zubů a dásní vašich pejsků, ale také svěží dech, takže nepropásněte zářijovou edici!:-)

 

Poděkování: Časopisu Psí kusy: www.psikusy.cz    Společnosti Henry Schein, s. r. o. za krmiva Calibra Dog, které společnost vyrábí a výhradně dodává   internetovému obchodu www.all4dogz.cz za dodání sušeného masa, zeleniny, oleje Farm Fresh a plyšové opičky.

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY