10.07.2014

Farm Fresh Linseed Oil lněný olej pro psy, podpora imunity

Pošta pro psy, lněný olej pro psy, farm fresh oil, linseed oil, toptstein, psí pošta, srpnová edice, časopis psí kusyKdo má již předplacenou srpnovou edici Pošty pro psy, tak se může mimo jiné těšit na exkluzivní dárek navíc v podobě přírodního lněného oleje pro pejsky. Ten, kdo si stále Poštu pro psy ještě nezakoupil, má ještě šanci, ale pozor, srpnová edice je limitována do vyprodání zásob!

   Lněný olej pro psy je novinkou v České republice a jeho výrobcem je špičkový dodavatel krmiv značka Topstein. Farm Fresh Linseed oil je čistě přírodní produkt bez chemických barviv, konzervantů a zchutňovadel - pouze blahodárná příroda. 

Lněný olej pro psy a jeho účinky

lněný olej pro psa, lněný olej pro psy, pošta pro psy, all4dogz, psí pošta, topstein, farm freshLněný olej je doslova nabitý omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami, které jsou známi svými blahodárhnými účinky na pružnou a vláčnou pokožku. Rovněž takto napomáhá proti svědivé a podrážděné pokožce psů. Vynikající výsledky také vykazuje při vypadávání a matné srsti psa, napmáhá proti zacuchávání srsti. Lněný olej má také vysoký podíl přírodní vlákniny, která účinně napomáhá optimálnímu trávení, takže je olej velmi vhodný také pro pejsky, kteří mají citlivé zažívání, trápí je průjmy nebo naopak zácpy. Lněný olej pomůže pravidelnému a kvalitnímu vyprazdňování. Napomáhá k vytvoření a znovuobnovení přirozené bakteriální mikroflóry.

   Lněný olej pro psy Farm Fresh obsahuje také přírodní extrakt z rozmarýnu, který eliminuje plynatost a nadýmaní Vašeho psího kamaráda, ale také harmonizuje nevovou soustavu (napomáhá při stresových situacích, vysoké aktivitě..) a je také velmi silným přirozeným antioxidantem celého organismu.

Shrnutí výhod lněného oleje pro psy:

 • Za studena lisovaný, v potravinářské kvalitě
 • Blahodárné účinky na snížení kožních problémů
 • Pro tvorbu zdravé a lesklé srsti
 • Vhodný k léčbě a prevenci srdečních chorob
 • Napomáhá trávení a snižování nadváhy
 • Efektivní účinky při zánětlivých onemocněních
 • Stimuluje imunitní systém psa
 • Zmírňuje nervozitu, zvyšuje koncentraci zejména při zvýšené aktivitě a míře stresu
 • Extrakt z rozmarýnu pro snížení plynatosti 
 • Vhodný pro všechny věkové kategorie
 • Balení obsahuje dávkovací odměrku
 • Olej je dobře přijímán bez problémů, stačí přidat k běžné dávce krmiva.

Složení: lněný olej, rozmarýnový extrakt.

Srpnová Pošta pro psy bude s tímto olejem? A jaké balení?

Přesně tak, pokud si zakoupíte srpnovou edici Pošty pro psy za 290,- Kč s poštovným a balným ZDARMA, která je v prodeji právě nyní, obdržíte v krabičce automaticky navíc Lněný olej Farm Fresh 200 ml s dávkovačem.  V případě, že si Poštu pro psy předplatíte na dobu delší než jeden měsíc, budou na Vašeho pejska čekat vždy dárky navíc. Doporučujeme předplatit Poštu pro psy na dobu delší než jeden měsíc, protože jedině tak si zajistíte, že vždy obdržíte limitované edice a nedojde k vyprodání.

Lze lněný olej zakoupit i samostatně?

Samozřejmě, třeba v našem partnerském internetovém obchodě s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky: www.all4dogz.cz, který nám pro Vás tyto oleje do Pošty pro psy na měsíc srpen také výhradně dodává a lze jej zakoupit i ve větším 500 ml balení.

Koupit Poštu pro psy na měsíc srpen ZDE
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY