01.06.2014

GranataPet pamlsky pro psy v červencové edici

Pošta pro psy, all4dogz, chovatelské potřeby pro psy, grantapet, granatapet pamlsky pro psy, krmivo grantapetZnačka GranataPet je poměrně novou značkou na našem českém trhu, ale již za krátkou dobu se těší velké oblibě mezi chovately psů i koček především díky svému ultraprémiovému složení. GranataPet vznikla v roce 2003 v Německu a byla založena dvěma mladými a sympatickými chlapíky, jejichž inspirací se stali samotní zvířecí mazlíčci - labradoka Cira a koucouři Miky a Tony:-). V případě, že byste se chtěli dozvědět celou historii, můžete navštívit oficiální stránky GranataPet: www.granatapet.de

 

Proč jsme se rozhodli zařadit do krabičky s Poštou pro psy pamlsky této značky? Protože chceme zákazníkům a jejich pejskům nabídnout jen to nejkvalitnější co je dostupné na našem trhu, který je bohužel stále přesycen komerčními značkami, které se sem nekontrolovatelně dovážejí převážně z Polska a Maďarska, navíc jejich cena v žádném případě neodpovídá složení apod.

 

Pamlsky pro psy GrantaPet Leckerlies mají deklarované, transparentní složení a na prvním místě v zastoupení surovin rozhodně All4dogz chovatelské potřeby pro psy, pošta pro psy, psí pošta, pošta pro psa, krmivo grantapet, pamlsky granatapetnejsou obiloviny, ale čerstvé maso v několika příchutích jako je maso králičí, kachní maso, jehněčí maso, pstruh a kuřecí maso. Každý z pamlsků je obohacen o čerstvý lososový olej, který je bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, důležité pro zdravou a pružnou pokožku a také pro hebký a zářivý kožíšek pejsků. Pamlsky pro psy GranataPet neobsahují obiloviny, takže jsou vhodné i pro psy s alergiemi na obiloviny, ale také pro jedince s citlivým bříškem. Obsahují také ovoce bohaté na důležité přírodní vitamíny, minerální látky a stopové prvky a obsah pivovarských kvasnic zajišťuje zdravé zažívání psa. V Poště pro psy na měsíc červenec  budou pamlsky GranataPet Leckerlies s králičím masíčkem a lesními plody. Pamlsky jsou vhodné pro všechny psy bez rozdílu věku a velikosti. Jsou křupavé a měkké, takže si s nimi snadno poradí třeba i čivavy.

 

V případě, že tyto pamlsky neznáte a rádi byste je vyzkoušeli, stačí zakoupit červencovou edici Pošty pro psy za 290,- Kč s poštovným a balným ZDARMA, kde se navíc můžete těšit na parádní hračku do vody navíc!:-) Pospěšte, edice Pošty pro psy je limitována do vyprodání našich zásob. POŠTU PRO PSY KOUPIT ZDE: WWW.POSTAPROPSY.CZ/OBJEDNAVKA/

 

Děkujeme internetovému obchodu pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz, který nám dodal pamlsky GranataPet do Pošty pro psy.

Krmivo GranataPet můžete zakoupit v tomto obchodě ZDE: www.all4dogz.cz

Pamlsky pro psy GrantaPet rovněž můžete koupit ZDE: www.all4dogz.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY