12.06.2014

Krabička s Poštou pro psy na měsíc červenec

Pošta pro psy, psí pošta, pošta pro psa, pamlsky granatapet pro psy, granatapet, časopis psí kusy

Jako tradičně je od 10. dne v měsící v prodeji nová limitovaná edice Pošty pro psy na letní měsíc červenec. Protože spoustu páníčků a paniček čekají dovolené, výlety, prázdniny, cestování a předchozí dvě edice Pošty pro psy obsahovaly potřeby na cestování, rozhodli jsme se, že tentokrát červencovou edici "obohatíme" o hračku pro psy ZDARMA navíc!

 

V krabičce bude čekat na Vaše psí kamarády samozřejmě časopis Psí kusy, který přináší aktuální a důležité informace z oblasti výživy psů, informace o onemocněních, rozhovory s populárními osobnostmi a představení jejich psích kamarádů, ale také se můžete leccos přiučit o výchově výcviku psů. Dále se Váš mazlíček může těšit na ultraprémiové pamlsky značky GranataPet. Krmiva tohoto výrobce jste vyzkoušeli v červnové edici Pošty pro psy, která byla součástí a jsou velmi oblíbená jak mezi chovatelskými stanicemi psů, tak i mezi běžnými majitely pejsků. Pokud se chcete dovědět více o těchto pamlscích, které na Vás čekají v červencové Pošty pro psy, můžete si přečíst tento krátký článek na našem blogu Pošty pro psy ZDE.

 

Vzhledem k tomu, že krabičky s Poštou pro psy mají být překvapením nejen pro Vás, ale hlavně pro Vaše pejsky, další produkty z Pošty pro psy Vám již neprozradíme, nechte se překvapit! Nicméně můžete se těšit až na 7 výrobků, tudíž bude krabička nabitá až k prasknutí!:-)

 

Pošta pro psy na měsíc červenec je limitována a její prodej je omezen do vyprodání zásob! Pokud jste Poštu pro psy ještě nezakoupili, je nejvyšší čas!

 

KOUPIT Poštu pro psy na červenec ZDE
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY