22.04.2014

Bachova esence pro psy je účinná pomoc z přírody

Ve spolupráci se značkou MazZleek, která přináší originální, kvalitní a hlavně pricizně ručně vyráběné produkty pro pejsky a kočky, jsme pro vás připravili do květnové - májové edice Pošty pro psy speciální hračku, která nejen pejsky pobaví, ale má také prokazatelné účinky pro harmonizaci těla i duše. Pískací kost Love and Peace je napuštěna Bachovou esencí pro zvířata, která působí účinně proti jakémukoli druhu strachu a úzkosti. V následujících řádcích vám Bachovy esence v krátkosti přestavíme.

Co jsou Bachovy kapky?

Bachovy kapky pro psy, bachova esence pro psa, bachovy kapky pro zvířata, bachova terapie zvířata, pošta pro psy květen, mazzleekStejně jako my lidé mají i zvířata svou přirozenou povahu - chování. Bachovy esence proto na ně velice dobře a účinně působí, stejně jako na lidi, a to jako celek tím, že harmonizují jejich přirozené emoční výkyvy v povaze. Všechna zvířata jsou velice citlivá na okolní vlivy. Jedním z nejočividnějších důkazů je například strach psů při silvestrovských oslavách nebo i bouřkách, či strachy z nového prostředí, člověka atd.

Jedná se o směs 100% přírodních esencí, které jsou vybrány dle individuální potřeby. Pro správný výběr esencí je nutno znát problémy, které dané zvířátko či osobu trápí. Bachova směs hlavně problémy z dlouhodobého hlediska. Proto je v některých případech nutné i několikaměsíční užívání. Bachova terapie pomáhá už přes 80let.Bachovy esence (Bachovy kapky) je rostlinná medicína, 

bachovy kapky pro psy, bachova esence pro psa, bachovy kapky pro zvířata, pošta pro psy, mazzleekpřipravovaná podle receptu britského .ékaře, bakteriologa a homeopata Dr. Edwarda Bacha. Bachovy esence pomáhají léčit veškeré psychické problémy (nebo zdravotní potíže spojené s psychikou), a to působením na duši každého živého tvora.

 

Bachovy esence jsou extrakty z 38 nejedovatých rostlin připravené za použití homeopatických metod. Každá esence se vztahuje k nějakému negativnímu pocitu a také k charakterovým rysům naší osobnosti. Esence mají schopnost pomáhat lidem, kteří trpí některými z těchto negativních pocitů, ať už jsou dlouhodobé, nebo se právě zrodily. Bach si byl jistý, že špatný fyzický stav je výsledkem nerovnováhy v mysli, a tyto esence nás vracejí do přirozeného stavu rovnováhy.

Jaká Bachova esence bude v Poště pro psy?

V květnové Poště pro psy bude fleecová kostička s pískátkem, jejíž náplň bude obohacena o Bachovu esenci s názvem "Strach". Jedná Pošta pro psy, zásilka pro psy, květnová pošta, Mazzleek, kost s bachovou esencí, pískací hračka pro psyse o speciální směs Bachových květů, která působí při úzkostných stavech vašeho zvířete. Můžete použít při strachu z lidí, jiných zvířat, prostředí. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující zvířata na výstavách, při cestování, návštěvě veterináře. Tato esence působí také výtečně na pejsky, kteří trpí separační úzkostí (strach při odchodu páníčka z domu a ponechání psa o samotě), vhodné také při bouřkách nebo při strachu z dělobuchů o Silvestru. Pokud očekáváte stresující zážitek, potřebujete pejska uklidnit,  chystáte se na cesty, je vhodné mu kostičku dát k dispozici min. hodinu před stresujícím zážitkem atd., nehorzí samozřejmě žádné předávkování ani vedlejší účinky, jelikož se jedná o čistě přírodní produkt. Pokud Váš pejsek trpí velkým strakem či úzkostmi, je vhodné podávat přímo samotné Bachovy kapky a to buď perorálně, do jídla nebo přímo na kůži. Bachovy esence a Bachovy kapky může zakoupit zde v našem partnerském internetovém obchodě www.all4dogz.cz.

Květnovou edici Pošty pro psy můžete zakoupit ZDE.

Tímto děkujeme našemu partnerovy a sponzorovy designových a ručně vyráběných hraček značce MazZleek: www.facebook.com/mazzleek

 

 

 

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY