13.04.2014

Maxi Pošta pro psy v prodeji

Jak jste si mohli všimnout, tak jsme od včerejška zahájili prodej Maxi Pošty pro psy. Jedná se o velkou krabičku, která je naplněná doslova až k prasknutí chovatelskými potřebami pro psy. Maxi Poštu lze zakoupit za pevnou cenu 490,- Kč s poštovným a balným GRATIS.

Maxi Pošta pro psy, psí pošta, pošta pro psa, mega pošta, psí zásilka, zásilka pro psy, dárky pro psyObsah Maxi Pošty pro psy je vždy univerzálně přizpůsoben od miniaturních až po obří plemena psů . Co můžete v této speciální krabici vlastně najít? Pamlsky pro psy značky Perrito a Brit Lets Bite - sušená masa, ultraprémiové konzervy Perrito se 60% čerstvého masa, hračky Trixie a Nobby, pečené sušenky, ochutnávku pamlsků Nobby, Trixie, Barking Heads atd., také se Váš pejsek může těšit na delikátní ultraprémiová krmiva N&D Natural Delicious a Barking Heads a spoustu dalších věcí, které převyšují prodejní cenu Maxi Pošty pro psy, která více než výhodná, celý obsah Maxi Pošty neprozradíme abyste se měli také na co těšit.

 

MAXI Pošta pro psy je ideálním dárkem k narozeninám, pro nové štěňátko, jako dárek pod stromeček nebo jen tak pejskovi pro radost a potěšení.

 

Dodání obsahu do Maxi Pošty pro psy má nastarost internetový obchod s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz a krmiva Natural Delicious, Barking Heads zase společnost a výhradní distributor těchto krmiv Henry Schein, s. r. o.. Oběma tímto velice děkujeme:-).

 

MAXI POŠTU pro psy objednávejte již nyní zde:-)

 

 

 

 

 

 
AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY