13.04.2014

Maxi Pošta pro psy v prodeji

Jak jste si mohli všimnout, tak jsme od včerejška zahájili prodej Maxi Pošty pro psy. Jedná se o velkou krabičku, která je naplněná doslova až k prasknutí chovatelskými potřebami pro psy. Maxi Poštu lze zakoupit za pevnou cenu 490,- Kč s poštovným a balným GRATIS.

Maxi Pošta pro psy, psí pošta, pošta pro psa, mega pošta, psí zásilka, zásilka pro psy, dárky pro psyObsah Maxi Pošty pro psy je vždy univerzálně přizpůsoben od miniaturních až po obří plemena psů . Co můžete v této speciální krabici vlastně najít? Pamlsky pro psy značky Perrito a Brit Lets Bite - sušená masa, ultraprémiové konzervy Perrito se 60% čerstvého masa, hračky Trixie a Nobby, pečené sušenky, ochutnávku pamlsků Nobby, Trixie, Barking Heads atd., také se Váš pejsek může těšit na delikátní ultraprémiová krmiva N&D Natural Delicious a Barking Heads a spoustu dalších věcí, které převyšují prodejní cenu Maxi Pošty pro psy, která více než výhodná, celý obsah Maxi Pošty neprozradíme abyste se měli také na co těšit.

 

MAXI Pošta pro psy je ideálním dárkem k narozeninám, pro nové štěňátko, jako dárek pod stromeček nebo jen tak pejskovi pro radost a potěšení.

 

Dodání obsahu do Maxi Pošty pro psy má nastarost internetový obchod s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz a krmiva Natural Delicious, Barking Heads zase společnost a výhradní distributor těchto krmiv Henry Schein, s. r. o.. Oběma tímto velice děkujeme:-).

 

MAXI POŠTU pro psy objednávejte již nyní zde:-)

 

 

 

 

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY