10.03.2014

Pošta pro psy má dalšího skvělého partnera Pučálka s. r. o.

Krmiva Pučálka, krmiva Marp pro psy, Pošta pro psy Velikonoční, Krmivo Pučálka, Krmiva Artemis

 

Jsme velmi rádi, že se nám nově podařilo navázat spolupráci s významným partnerem, kterým je výhradní dovozce krmiv Pučálka, s. r. o.. Firma Pučálka, s. r. o. má exkluzivní zastoupení holistických krimv Marp Natural, Marp Holistic, Artemis a také Canine Caviar. Krmiva Pučálka se mohou pochlubit více než dvacetiletou historií své působnosti na trhu, kde se stále drží na špičce v této oblasti.

 

V roce 2010 se společnosti Pučálka, s. r. o. podařilo získat oficiální zastoupení pro celou Evropu krmiv Artemis PetFood, což je obrovská zodpovědnost, velké úsílí, ale také významné ocenění, na které může být společnost Pučálka právem hrdá. V průběhu roku 2012 začíná také s vlastní výrobou holistických krmiv značky Marp Natural a Marp Holistic, které trochu podrobněji rozebereme v následujícím krátkém článku. Při vývoji těchto krmiv čerpali z dlouholetých zkušeností v oboru a praxe tak, aby receptura splňovala veškeré jejich požadavky a nároky na toto krmivo. Od počátků je cílem spolčenosti Krmiva Pučálka, s. r. o., přinášet zákazníkům špičkové produkty, které mají jednoznačně prokazatelný pozitvní vliv na jejich spokojené mazlíčky.

 

Vzhledem k výhradnímu a akreditovanému zastoupení výše zmíněných krmiv, si také firma Pučálka, s. r. o., pečlivě hlídá dodržování cen v kamenných i internetových obchodech, správnost informací a také optimální propagaci těchto špičkových krmiv, což má za následek kontrolovanou dodávku krmiv, pamlsků a konzerv, nedochází k šedému dovozu, překupničení, dodávka je pružná a zakazníci maximálně spokojení:).

S holistickými krmivy MARP PetFood se Vaši psí kamarádi setkají v dubnové - Velikonoční Poště pro psy, které nám pro Vás věnovala firma Pučálka, s. r. o., které tímto velice děkujeme za poskytnuté sponzorské dary a těšíme se na další brzkou spolupráci.

 

Oficiální stránky Pučálka, s. r. o:  www.krmiva-pucalka.cz

Oficiální stránky holistických krmiv Marp: www.marppetfood.cz

Oficiální stránky holistických krmiv Artemis:  www.artemispetfood.eu

Oficiální stránky holistických krmiv Canine Caviar: www.canine-caviar.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY