Způsob doručení Pošty pro psy

Jak mi bude Pošta pro psy doručena?

 

 

Nově jsou veškeré krabičky s Poštou pro psy doručovány přepravní společností In Time nebo Geis Global Logistic.

 

V den vyzvednutí zásilek od nás, obdržíte automaticky potvrzovací e-mail s odkazem pro sledování krabičky s Vaší Poštou pro psy a také potvrzující SMS zprávu o předběžném termínu doručení.

 

Pošta pro psy bude doručována následující den od podání, tj. doručení do druhého dne. V průběhu dne obdržíte na mobilní telefon SMS zprávu od řidiče s předběžným časem doručením krabičky s Poštou pro psy.

 

Před samotným zavežením až do vašeho domu či práce, vás bude řidič dostatečně předem telefonicky kontaktovat a domluví se s vámi na čase doručení zásilky. V případě, že se mu nepodaří doručit zásilku daný den, pokusí se o doručení následující den a to naposledy, poté se vrací zásilka zpět k nám.

 

Kurýrní služby Logistic jsme pro naše zákazníky zvolili díky velmi kladným referencím a také proto abychom vám ušetřili dlouhé fronty na České poště, mnohdy nepříjemnou obsluhu nebo problémy s doručováním a zrácením zásilek.

 

Připomínáme, že zásilky jsou rozesílány vždy 25. - 30 - 31. den v daném měsíci. Pokud toto datum připadne na svátek či víkendový den, rozesílá se Pošta pro psy následující pracovní den (v takovém případě může být způsob odeslání zvolen Českou poštou).

 

Možnost záslání Pošty pro psy na Poštomaty

 

Poštu pro psy lze také na žádost zákazníka (nutno uvést do poznámky k objednávce) na tzv. Poštomaty což jsou výdejní místa, kde si můžete pohodlně zásilku vyzvednout a nehlídat kurýra.

 

Jaké jsou výhody? Možnost úložní doby až na 14. dní, flexibilní pracovní doba, možnost vyzvednutí Pošty pro psy i o víkendu. 

 

Více informací o Poštomatech naleznete ZDE.

 

 

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY