Způsob doručení Pošty pro psy

Jak mi bude Pošta pro psy doručena?

 

 

Nově jsou veškeré krabičky s Poštou pro psy doručovány přepravní společností In Time nebo Geis Global Logistic.

 

V den vyzvednutí zásilek od nás, obdržíte automaticky potvrzovací e-mail s odkazem pro sledování krabičky s Vaší Poštou pro psy a také potvrzující SMS zprávu o předběžném termínu doručení.

 

Pošta pro psy bude doručována následující den od podání, tj. doručení do druhého dne. V průběhu dne obdržíte na mobilní telefon SMS zprávu od řidiče s předběžným časem doručením krabičky s Poštou pro psy.

 

Před samotným zavežením až do vašeho domu či práce, vás bude řidič dostatečně předem telefonicky kontaktovat a domluví se s vámi na čase doručení zásilky. V případě, že se mu nepodaří doručit zásilku daný den, pokusí se o doručení následující den a to naposledy, poté se vrací zásilka zpět k nám.

 

Kurýrní služby Logistic jsme pro naše zákazníky zvolili díky velmi kladným referencím a také proto abychom vám ušetřili dlouhé fronty na České poště, mnohdy nepříjemnou obsluhu nebo problémy s doručováním a zrácením zásilek.

 

Připomínáme, že zásilky jsou rozesílány vždy 25. - 30 - 31. den v daném měsíci. Pokud toto datum připadne na svátek či víkendový den, rozesílá se Pošta pro psy následující pracovní den (v takovém případě může být způsob odeslání zvolen Českou poštou).

 

Možnost záslání Pošty pro psy na Poštomaty

 

Poštu pro psy lze také na žádost zákazníka (nutno uvést do poznámky k objednávce) na tzv. Poštomaty což jsou výdejní místa, kde si můžete pohodlně zásilku vyzvednout a nehlídat kurýra.

 

Jaké jsou výhody? Možnost úložní doby až na 14. dní, flexibilní pracovní doba, možnost vyzvednutí Pošty pro psy i o víkendu. 

 

Více informací o Poštomatech naleznete ZDE.

 

 

AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY