Způsob doručení Pošty pro psy

Jak mi bude Pošta pro psy doručena?

Krabičky s Poštou pro psy jsou zasílány prostřednictvím služby Zásilkovna.cz, která umožňuje vyzvednutí zásilky na mnoha výdejních míst po celé České republice.

 

Výdejní místo si zvolíte při objednávce v našem partnerském e-shopu www.all4dogz.cz. Zásilka je obvykle k vyzvednutí na výdejním místě do druhého dne od podání. 

 

Informaci o tom, že je vaše zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte automaticky od služby Zásilkovna.cz prostřednictvím SMS zprávy a e-mailu, ve kterých obdržíte také kód, který slouží k identifikaci a umožňuje předání vaší zásilky. V informačních zprávách obdržíte mimo jiné informace o tom, jakou má vaše výdejní místo otevírací dobu, ale také zda-li můžete platit hotově či kartou.

 

Služba Zásilkovna.cz má pro vás Poštu pro psy uschovanou na výdejním místě po dobu 7 dnů, avšak pokud se stane, že vám tato lhůta nebude vyhovovat, například z důvodu dovolené, lze odpovědní SMS zprávou (to je ta, ve které jste obdrželi informaci o zásilce) lhůtu prodloužit ZDARMA až na 21 dní.

 

Zásilkovna.cz představuje pohodlný způsob doručování, už nemusíte stát nekonečné fronty na České Poště, nemusíte nahánět často nepříjemné a nevybíravé kurýry, zkrátka si necháte doručit Poštu pro psy na nejbližší místo u vašeho bydliště či práce a vyzvednete si ji až se vám to bude hodit.

 

Síť výdejních míst naleznete zde na oficiálních stránkách www.zasilkovna.cz.

Pošta pro psy, zásilkovna, krabička pro psy, boxy pro psy, pet boxy pro psy

 

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY