25.02.2014

Pošta pro psy a nadační fond Pes v nouzi jsou partnery!

Pes v nouzi, pošta pro psy, psí pošta, pomoc pro psy, pošta pro psa

 

Pošta pro psy a nadační fond Pes v nouzi navázali dnešním dnem vzájemnou spolupráci, za což jsme velmi potěšenismiley. Od dnešního dne tak můžete zakoupit Poštu pro psy, kterou darujete nadačnímu fondu Pes v nouzi, případně si můžete vybrat Vámi zvolený útulek, na který bude Pošta zaslána. V nejbližší době vznikne také nadační fond Kočka v nouzi, jejímž partnerem se stane náš sesterský web Pošta pro kočky.cz.

Jak na to?

 

Stačí kliknout v pravém horním rohu na tlačítko "Objednat Poštu pro psy", buď se přihlásit nebo se zaregistrovat. Poté stačí vybrat váhovou kategorii pejska pro kterého bude Pošta pro psy určena, vyplnit Vaše údaje, do jména pejska můžete vyplnit Pes v nouzi a nebo si zvolit konkrétního pejska z nabídky útlku, kterému bude Pošta pro psy doručena. Do data narození vepište libovolné datum. Do poznámky k objednávce můžete případně napsat konkrétní útulek, kterému má být Pošta pro psy doručena a poté stačí potvrdit objednávku. Vyčkejte zaslání potvrzovacího e-mailu, kde jsou pokyny k platbě. Po zaplacení Vás budeme informovat.

 

Čím přispěju a budu "vidět" má pomoc?

 

Přispíváte aktuální edicí Pošty pro psy, která každý měsíc obsahuje něco jiného z oblasti chovatelských potřeb pro psy jako jsou krmiva, pamlsky pro psy, obojky, vodítka, hračky a mnoho dalšího. Nadačnímu fondu Pes v nouzi, případně Vámi vybranému útulku můžete zakoupit libovolný počet Pošt pro psy, klidně tři najednou a více:-).  Pošty pro psy, které budou zasílány nadačnímu fondu nebo konkrétnímu útulku budou vždy obsahovat údaje jako Vaše jméno a město jako dárce, v případě, že si tuto informaci nebudete přát uvést, napište toto do poznámky k objednávce. Útulky a nadační fond Pes v nouzi své dárce uveřejňue na stránkách.

 

Jak přispívá Pošta pro psy?

 

Z každé takto Vámi zakoupené a darované Pošty pro psy pro nadační fond Pes v nouzi nebo vybraný útulek, věnujeme 15,- Kč z prodeje na konto fondu či útulku každý měsíc. Pošta pro psy navíc přispívá pravidelnou finanční částkou každý měsíc na transparentní konto fondu Pes v nouzi a zasílá materiální dary. Snažíme se také o propagaci nadačního fondu na svých stránkách, ale také na Facebooku, kde pomáháme se sdílením nabídky opuštěných a týraných pejsků.

 

Děkujeme Všem, kteří myslí také na pejsky, kteří v životě neměli tolik štěstí a tráví svůj život za mřízemi útulků, kde netrpělivě vyhlíží své nové a milující páníčky. Pomozte tyto pejsky alespoň trošku rozveselit balíčkem od Pošty pro psy a zároveň přispět nákupem na nadační fond Pes v nouzi a útulky v České republice.

 

www.pesvnouzi.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY