17.02.2014

Pošta pro psy edice březen právě v prodeji!

Pošta pro psy, psí pošta, zásilka pro psy, fuzzyard, psí známky, identifikační známka pro psy fuzzyard

 

Již od dnešního dne můžete zakoupit jarní edici Pošty pro psy na měsíc březen, která se ponese v duchu originality a svěžích fresh barev pro Vaše pejsky!

 

Internetový obchod s chovatelskými potřebami www.all4dogz.cz nám pro Vás do Pošty pro psy tentokrát věnoval naprosto senzační COOOL psí známky v neokoukaných designech, které jsou absolutní novinkou v České republice! Identifikační známky pro psy značky FuzzYard pochazí od velmi oblíbeného Australského výrobce chovatelských potřeb pro psy a pro kočky, který přináší na trh tzv. svěží chovatelské potřeby v atraktivních a veselých barvách v trendy motivech. Identifikační známku pro psy FuzzYard si budete moci vybrat dle vlastního výběru ze čtyřech variant níže. Vybranou variantu, číslo je nutno uvést při objednávání do poznámky k objednávce. Předplatitelé Pošty pro psy odešlou vybranou variantu psí známky FuzzYard na: info@postapropsy.cz 

Pošta pro psy, fuzzyard psí známka, psí známky, identifikační známka fuzzyard, psí pošta

   Identifikační známky FuzzYard lze nechat porýt libovolným textem (porytí není součástí Pošty pro psy) a při případné ztrátě Vašeho psího kamaráda tak umožnit jeho okamžitou a snadnou identifikaci. Doporučujeme porýt jménem pejska, telefonním číslem a adresou. COOL známku FuzzYard musí Váš pes zkrátka mít!:-)

 

Je Váš pejsek mlsoun a jen tak se mu něčím za odměnu neodvděčíte a nad spoustou dobrot ohrnuje čumáček? Trpí alergií či citlivým zažíváním? Je pejsek starší a tak mu dělá potíže rozkousat tvrdé odměny či pamlsky? Pak je 100% přírodní sušené kuřecí masíčko v Poště pro psy na březen tím pravým ve všech bodech! 100% Přírodní sušené kuřecí maso v potravinářské kvalitě bez jakýchkoli barviv, 

kuřecí maso pro psy, sušené maso pro psy, zdravé pamlsky pro psy, Pošta pro psy

zchutňovadel a konzervantů, upravené pouze sušením je zdravou odměnou, s téměř nulovým procentem tuků, velmi snadno stravitelné, bohaté na cenné bílkoviny a minerály pro podporu zdravého zažívání pejska a celkovou vitalitu. Kuřecí masíčko bude navíc dodáváno přesně podle velikosti Vašeho pejska tak, aby například čivava neobdžela porci masa pro bernardýna. Sušené kuřecí maso si pro Vás jako tradičně do Pošty pro psy připravily www.zdravepamlsky.cz.

 

Pošta pro psy nezklame také oblíbeným časopisem pro všechny nadšené pejskaře mezi kterými je časopis Psí kusy velmi oblíbený, protože přináší spoustu zajímavých článků, tipů, rad pro výchovu a výcvik psa, ale také zajímavé rozhovory se známými a populárními osobnostmi. A aby toho mlsání nebylo málo může se Váš čtyřnohý kamarád těšit na balíčky sušenek Nobby Cookies Duo a žvýkacích proužků ze 100% buvolí kůže, které napomáhají odstraňování nečistot a plaku z povrchu zubů, navíc jsou bez tuku. 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY