Druhy Pošty pro psy, speciální edice Pošty pro psy

Rozlišení krabiček s Poštou pro psy

Pošta pro psy, krabička pro psy

Pošta pro psy: Klasická krabička s Poštou pro psy, každý měsíc vychází nová edice s novými produkty a pokaždé jinak zaměřena. Objednat lze po přihlášení nebo po registraci.

 

Určena pro všechna plemena psů s rozlišením velikosti, věku a pohlaví.

 

Lze předplatit na 1. - 12. měsíců. Cena za jednu krabičku včetně poštovného a balného je 390,- Kč. V případě předplatného na dobu delší než jeden měsíc je výhodnější cena za předplatné a dárky navíc, více informací zde v předplatném.

 

Obsah Pošty pro psy: Vždy 4 - 8 produktů, dárek navíc pro pejska a NOVĚ se také objevuje dárek pro páníčka či paničku, který je však avizován předem.

 

 

 

 

 

Mega Pošta pro psy, pošta pro psy

Maxi  Vánoční Pošta pro psy: Speciální velká krabička, která obsahuje vždy až 12 produktů, převážně hračky s vánoční tématikou, rovněž pamlsky. Objednat lze po přihlášení nebo po registraci v měsíci prosinci.

 

Určena pro všechny psy bez rozdílu, zohledňujeme velikost psa.

 

Lze zakoupit koncem měsíce listopadu za  cenu499,- Kč včetně poštovného a balného.

 

Obsah MAXI Vánoční Pošty: Převážně pamlsky pro psy, hračky pro psy, chovatelské potřeby, celkem plných 12 kusů.

 

 

 

Hravá Pošta pro psy: Krabička s Poštou pro psy, která je plná hraček (8 ks) z termoplastické vysoce odolné a pružné gumy. Hračky z TPR jsou převážně dentální, čistí zuby a dásně, část je pískací. Objednat lze po přihlášení nebo po registraci.

 

Určena pro všechna plemena psů, velikosti a barvy hraček jsou různorodé, avšak nezasíláme čivavám obří hračky a bernardýnům "knoflíky":-).

 

Lze zakoupit za stálou cenu 449,- Kč v průběhu celého roku. Poštovné a balné je GRATIS.

 

 

 

 

 

AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY