Pošta pro psy na míru

POŠTA PRO PSY rozlišuje nejen velikost Vašeho psího kamaráda

Ano, přesně tak, snažíme se dělit dárečky, produkty v boxu - Poště pro psy podle velikosti Vašeho pejska a to ne jen občas, ale vždy*! Takže se nemůže nikdy stát, že Váš pašák bernardýn obdrží v boxu kostičku velkou tak, že si ani nevšimne, že tam něco bylo.:-)

 

Má Váš pes alergii nebo je tak trochu rozmlsaný?

V POŠTĚ PRO PSY žádný problém! Boxy pro psy totiž plníme a sestavujeme zcela individuálně pro každého zvlášť, přesně dle znění, které jste vyplnili v objednávce. 

 

Má Váš pejsek například alergii na kuřecí maso a nebo mu nechutnají krmiva s s hovězím masem a pamlsky preferuje spíše s jehněčím? Výborně! Stačí napsat toto přání, oznámení do poznámky k objednávce a my tento Váš požadavek budeme vést v patrnost po celou dobu Vašeho předplatného Pošty pro psy.

 

Chcete vyhodit peníze oknem nebo potěšit náležitě svého pejska?

Velmi často se stává, že předplatitel těchto boxů prop psy vlastně obdrží za své peníze něco, co si neobjednal a rozhodně s tím pejskovi radost neudělal:(. Vlastníte-li například čivavu, která má citlivé zažívání, alergie a nesnáší příchuť, maso z lososa a obdrží zásilku pro psy, ve které jsou granule s kuřecím masem, obilovinami, hračka pro psy, kterou sotva vezme do tlamičky a lososové pamlsky....pak je nám líto, ale právě jste pěkně prodělali a navíc zklamali svého psího kamaráda.

 

Díky tomu, že si můžete "namixovat" POŠTU PRO PSY, dle preferencí, chutí a potřeb Vašeho psa, tak se Vám toto nikdy nestane! U nás obdržíte vždy to, co jste si objednali a poctivě zaplatili, na to Vám dáváme ruku, ale i pac od našich čtyřnohých pošťáků!:-)

 

Co nelze vybírat?

Nelze si určovat velikost, gramáž krmiv pro psy, značky krmiv nebo pokud je v dané edici granulované krmivo, paštiky pamlsky, tak jej nelze proměňovat např. za samé pamlsky, ale pouze za receptury bez obilovin a jiných příchutí, barvy hraček a druhy hraček (i když se snažíme vždy brát ohled na to, zda-li je balíček určen pro psa či fenku) ani značky produktů.

 

Volit lze tedy výše uvedené, to jest příchuť, obiloviny s nebo bez, alergie na lepek, maso, soju atd..,  případně masové a jiné pamlsky. Tzn. že pokud bude např. box v daném měsíci, ve kterém bude např.: plyšový pískací medvěd, krmiva s jehněčím masem, pamlsek masové tyčinky s hovězím masem, šampon pro bílou srst, můžete si zvolit třeba: krmivo s kuřecím masem, pamlsek z kuřecího masa a šampon na srst černou...atd...Vzhledem k tomuto faktu se mohou jednotlivé boxy obsahově lišit avšak cenova hodnota zůstává zachována.

 

Vybranou příchuť, preference, ale i případně velikost pejska - rozměry pro zaslání oblečků a obojků je nutno uvést do poznámky k objednávce, pokud nebude tato informace uvedena, považujeme Vaší objednávku za standardní bez těchto požadavků a nelze brát ohled na případné reklamace z důvodu obsahu krabičky. Tzn. že zuvedete-li pouze hmotnost pejska do 10 kg, může Vám být zaslán obojek odpovídající obvodem krku např. pro Jack Russell teriéra, nikoli pro krysaříka, každý pes jiná ves, takže se do "Poznámky v objednávce" klidně rozepište.

 

Pokud tuto skutečnost neuvedete, nebude brán ohled na reklamaci zboží z těchto důvodů. Vzhledem k tomu, že Pošta pro psy je limitována, jsou také limitované případné barvy od dodavatelů, takže zákazníkovi může být zaslána barva, kterou měl dodavatel momentálně skladem. Barva taktéž není důvodem k reklamaci, odvíjí se od zásob dodavatele, které neovlivníme. Toto znění spadá do obchodních podmínek a odesláním objednávky jse odsouhlasil/a, že s nimi v plném znění souhlasíte.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY