Partneři, sponzoři pošty pro psy

  • Partneři, se kterými POŠTA PRO PSY spolupracuje, jsou vybíráni podle následujících zásad. Vždy si vybíráme výrobce - dovozce, který má výhradní zastoupení značky pro Českou republiku, dováží tedy schválené, originální zboží, které je určeno pro náš domácí trh.

  • Neodebíráme zboží pro naše zákazníky od prostředníků, tudíž máte vždy 100% garanci kvalitního, špičkového a samozřejmě originálního zboží. POŠTA PRO PSY objevuje aktuální novinky na trhu s chovatelskými potřebami a snaží se Vám nabídnout kvalitní produkty, které stojí za pozornost a mají svým zákazníkům - pejskům co nabídnout. V POŠTĚ PRO PSY nikdy nenajdete značky se špatnou pověstí nebo pochobynou kvalitou. 

 

Pošta pro psy přináší radost pejskům každý měsíc...

 

krmivo platinum pro psy, krmivo platinum pro kočky, platinum natural, pošta pro psy, psí poštachovatelské potřeby turnov, chovatelské potřeby all4dogz, chovatelské potřeby pro psyPsí ručník, ručník pro psy, ručník na psa, pošta pro psy, psí pošta, psí zásilkačasopis psí kusy, pošta pro psy a psí kusy, psí kusy, šimona drábkováHolistická krmiva marp natural, marp natural pro psy, krmivo marp pro psy, granule marp pro psy

menforsan kosmetika pro psy, menforsan přírodní kosmetika pro psy, pošta pro psy, psí pošta, přírodní šampon pro psy


Allnature, menforsan, přírodní kosmetika pro psy, přírodní kosmetiky pro ženy, doplňky stravy

 

Henry schein

 

Naši partneři a dodavatelé jmenovitě:

Krmiva pro psy Barking Heads, Krmiva pro psy Calibra: Henry Schein, s. r. o.

Hračky pro psy, termoplastické odolné hračky: Askino, a. s.

Přírodní španělská kosmetika pro psy Menforsan: Allnature, s. r. o.

Časopis Psí kusy: Časopis o psech a lidech Psí kusy

Krmivo pro psy Marp Holistic: Pučálka, s. r. o.

Krmivo pro psy Marp Natural: Pučálka, s. r. o.

Internetový obchod s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky Turnov: www.all4dogz.cz

Psí ručník unikátní a patentovaný ručník, vyroben v ČR, pro rychlé a snadné vysoušení psů a koček: www.psirucnik.cz

Špičková krmiva Platinum pro psy a pro kočky až se 70% masa zakoupíte na: www.krmivo-platinum.cz

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY