01.01.2014

Pošta Pro psy na LEDEN 2014 ve znamení bezpečnosti

Stručné shrnutí toho, co bude obsahovat Pošta pro psy na měsíc leden 2014 a kterou můžete objednávat již nyní, doporučujeme s předstihem, protože zásoby jsou vždy limitovány a tak se nemusí dostat na každého.

 

Obojek Tazlab pro psy, obojek tazlab pro kočky, bezpečnostní obojek pro psy, Pošta pro psyV lednové Poště pro psy na Vás bude čekat jako již tradičně časopis nejen o psech, ale také o nás lidech, Psí kusy. Rozhodli jsme se, že lednová Pošta bude "zasvěcena" tak trochu bezpečnosti Vašich psích mazlíčků a z tohoto důvodu jsme zařadili do lednového boxu stylový a hlavně funkční, bezpečností outdoorový obojek značky Tazlab, který je sem dovážen z USA internetovým obchodem pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz, který nám pro Vás tyto obojky věnoval.

 

Bezpečnostní obojky Tazlab pro psy a pro kočky jsou vyrobeny z obzvláště pevného a kvalitního nylonu z dvojitým prošíváním a patentovaným bezpečnostním systémem, který zabrňuje uškrcení Vašeho psa v případě nebezpečí. Obojek je zakončen dvěma klipsy z tvrzeného plastu, kam se připíná karabina vodítka a kde se nachází speciální pružný lem, který umožňuje pejskovi vyvléknutí z obojku v případě zachycení např. při hře s jiným psem a zamotání do obojků, při zachycení v lese při venčení, doma za plot atd....K udušení psa nebo kočky totiž dochází během několika málo vteřin, obojek Tazlab tak může Vašemu psovi  či kočce zachránit doslova život. Obojky jsou vhodné pro všechna plemena psů od čivav až třeba po "Kavkazáky", protože zvládnou bezpečně tah 150 kg.

 

Barvu a velikost obojku si může každý zákazník Pošty pro psy zvolit dle přání, avšak je nutné tuto skutečnost uvést do poznámky k objednávce. Zákazníci, kteří mají předplacenou Poštu dopředu nám zašlou e-mail s požadavkem. Pokud si barvu ani velikost nezvolíte, bude Vám automaticky zaslána dle uvážení Pošty pro psy. Vybírat můžete z patnácti různých velikostí a osmi atraktivních barev, které plně odpovídají níže uvedeným fotografiím.

 

Dále bude součástí Pošty pro psy LED světýlko na obojek, které zvyšuje viditelnost a tedy i bezpečnost Vašeho psího kamaráda při pohybu venku za špatné viditelnosti nebo za tmy. Takovéto označení by mělo být povinnou výbavou Vás i Vašeho psa při pohybu venku za tmy. Světýlko je chromované, odolné vůči vlhkosti a případné špíně, s chromovanou karabinou, kterou lze připevnit k jakémukoli obojku, dvě možnosti svícení: bílé světlo nebo červená a modrá. Baterie je součástí balení.

 

A protože je třeba myslet na naše zvířecí kamarády, kteří neměli a nemají tolik štěstí, obdržíte v lednové Poště pro psy také ZDARMA praktickou a velmi pěknou záložku do knihy od nadačního fondu DOG POINT, který se stará o týraná a odložená zvířata. S charitativními předměty, se bude setkávat v Poště pro psy častěji a věříme, že společně s námi rádi takto koupí Pošty přispějete a pomůžete:-). Děkujeme za koupi lednové Pošty pro psy, věříme, že budete opět spokojeni a také děkujeme internetovému obchodu www.all4dogz.cz.

 

Doporučené MOC dovozců jednotlivých produktů z lednové Pošty pro psy:

Bezpečnostní outdoorový obojek Tazlab: 390,- Kč

Led Světýlko na obojek: 120,- Kč

časopis Psí kusy: 39,- Kč

záložka do knihy Dog Point: 10,- kč

Pamlsky Perrito: 30,- Kč

Poštovné a balné Česká pošta: 70,- Kč

 

CELKOVÁ CENA LEDNOVÉ ZÁSILKY: 659, Kč! Po zákazníky Pošty pro psy za pouhých 290,- Kč!

 

BARVY A VELIKOSTI BEZPEČNOSTNÍCH OBOJKŮ TAZLAB VYBÍREJTE NA STRÁNKÁCH OBCHODU WWW.ALL4DOGZ.CZ PŘÍMO NA TOMTO ODKAZE:

 

Obojek tazlab pro psy, bezpečností obojek pro psa, obojek tazlab pro kočku, Pošta pro psy
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY