Předplatné Pošty pro psy a jeho výhody, předplatit Poštu pro psy

Typy předplatného POŠTY PRO PSY

Předplatné na 1 měsíc: 390,- Kč - Objednáváte si krabičku s Poštou pro psy na jeden měsíc s aktuální edicí. K tomuto předplatnému nepříšluší žádné výhody a je určeno pro ty, kteří si chtějí Poštu pro psy tvz. vyzkoušet.

 

 

Pošta pro psy předplatné, jak předplatit poštu pro psy, psí pošta, psí zásilka, předplatné krabičky pro psy

 

 

Předplatné na 3 měsíce VIP zvýhodněná cena - 5%: 1.053,- Kč (390 x 3) + 1 dárek ZDARMA navíc!

Výhodná forma předplatného a to nejen z hlediska nižší ceny, ušetříte 5%, ale také obdržíte hodnotné dárky pro pejska do krabičky navíc a také si zajistíte to, že se na Vás daná edice vždy dostane.

Krabičku s aktuální edicí máte vždy rezervovanou.

 

 

 

 

 

 

 

pošta pro psy předplatné, předplatné pošty pro psy, předplatné krabiček pro psy, psí pošta, zásilky pro psy

 

 

 

Předplatné na 6 měsíců VIP zvýhodněná cena - 7%: 2.176,- Kč (390 x 6) + 2 dárky ZDARMA navíc!

Výhodná forma předplatného a to nejen z hlediska nižší ceny, ušetříte 7%, ale také obdržíte hodnotné dárky pro pejska do krabičky navíc a také si zajistíte to, že se na Vás daná edice vždy dostane.

Krabičku s aktuální edicí máte vždy rezervovanou.

 

 

 

 

 

 

Pošta pro psy předplatné, psí zásilka, psí pošta, zásilky pro psy, krabičky pro psy

 

 

 

Předplatné na 12 měsíců VIP zvýhodněná cena - 9%: 3480,- Kč (390 x 12) + 2 dárky ZDARMA navíc a 1 narozeninový dárek pro pejska ZDARMA navíc!

Výhodná forma předplatného a to nejen z hlediska nižší ceny, ušetříte 9%, ale také obdržíte hodnotné dárky pro pejska do krabičky navíc a také si zajistíte to, že se na Vás daná edice vždy dostane.

Krabičku s aktuální edicí máte vždy rezervovanou.

 

 

 

 

Speciální limitovaná edice Maxi Vánoční Pošta pro psy 499,- Kč

 

 

 

Hravá Pošta pro psy plná kvalitních dentálních, pískacích hraček z TPR za 449,- Kč

 

Dárkové předplatné Pošty pro psy s poukazem

Veškeré výše uvedené formy předplatného, lze zakoupit formou dárkového poukazu a následně odesílat Poštu pro psy uvedenému obdarovanému, viz níže. Dárkové předplatné POŠTY PRO PSY je velmi vhodným dárkem k Vánocům, narozeninám a to ať už pejska nebo majitele či majitelky...:)

 

 

 

AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY