Způsob platby za Poštu pro psy

Jak mohu za POŠTU PRO PSY zaplatit?

Balíčky - Poštu pro psy lze hradit převodem na náš účet:

 

AirBank: 114 0378 034/3030

 

variabilní symbol je číslo Vaší objednávky, které Vám je automaticky vygenerováno a odeslána v odpovědním e-mailu - je nutno vždy uvést při provedení Vaší platby.

 

Po připsání peněz na účet budete kontaktováni e-mailem o tom, že nám platba dorazila v pořádku. Platbu je nutno provést do 3 dnů od učinění Vaší objednávky, po této lhůtě považuje systém Vaší objednávku za stornovanou.

 

Poštu pro psy lze hradit pouze bankovním převodem, ne dobírkou nebo trvalým příkazem. Připomínáme, že Pošta pro psy je rozesílána 25.tý až 31. kalendářní den v daném měsíci. V případě, že toto datum připadne na svátek nebo víkend, je Pošta pro psy rozesílána následující pracovní den.

 

 

AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY