18.12.2013

Co bylo v Poště a Mega Poště pro psy v prosinci?

Do 10. 12. 2013 jste měli všichni možnost objednávat Poštu pro psy na měsíc prosinec, ale také speciální edici tzv. Mega Pošty pro psy. O Poštu pro psy byl před Vánoci samozřejmě obrovský zájem a proto se na pár zákazníků již bohužel nedostalo. Proto je třeba vždy objednávat krabičky pro pejsky s předstihem, tak máte zaručeno - rezervováno, že se na Vás vždy daná Pošta pro psy dostane bez problémů.

 

Doufáme, že všichni byli s prosincovými Poštami pro psy spokojeni a hlavně že udělala radost pod stromečkem Vašim čtyřnohým psím kamarádům.:-) Abycho se tu zbytečně nerozepisovali, přejeme Vám ještě dodatečně pohodové Vánoce a do Nového roku 2014 Vám a Vašim mazlíčkům pevné zdraví, spoustu lásky, štěstí a radosti.

 

Obsah Pošty pro psy na prosinec 2014

V prosincové krabičce pro psy na Vás čekalo 4 x krmivo Barking Heads dodáno podle velikosti a stáří Vašeho psa (případně s ohledem na alergie a chuťové preference, pokud jste tuto skutečnost uvedli dle obchodních podmínek do objednávky), 1x časopis Psí kusy, 1x obzvláště vypečné a zdravé perníčky ze speciální limitované vánoční edice od www.zdravepamlsky.cz (koupí těchto pamlsků přispíváte na psí útulky v ČR) a luxusní hřejivá deka s roztomilými motivy sobíků značky Trixie.

 

V Mega Poště pro psy byl obsah podobný, tzn. 6x krmivo Barking Heads, 1x hřejivý šátek/šála vánoční pro pejska v červené barvě značky Trixie, 2x časopis Psí kusy, kožený obojek Angel Pet s možností navlékání písmen (dodán podle obvodu krku psa, pokud zákazník vepsal dle obchodních podmínek), 1x vánoční perníčky pro psy od wwww.zdravepamlsky.cz a mlsání různých druhů také pro páníčky.

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY