18.12.2013

Co bylo v Poště a Mega Poště pro psy v prosinci?

Do 10. 12. 2013 jste měli všichni možnost objednávat Poštu pro psy na měsíc prosinec, ale také speciální edici tzv. Mega Pošty pro psy. O Poštu pro psy byl před Vánoci samozřejmě obrovský zájem a proto se na pár zákazníků již bohužel nedostalo. Proto je třeba vždy objednávat krabičky pro pejsky s předstihem, tak máte zaručeno - rezervováno, že se na Vás vždy daná Pošta pro psy dostane bez problémů.

 

Doufáme, že všichni byli s prosincovými Poštami pro psy spokojeni a hlavně že udělala radost pod stromečkem Vašim čtyřnohým psím kamarádům.:-) Abycho se tu zbytečně nerozepisovali, přejeme Vám ještě dodatečně pohodové Vánoce a do Nového roku 2014 Vám a Vašim mazlíčkům pevné zdraví, spoustu lásky, štěstí a radosti.

 

Obsah Pošty pro psy na prosinec 2014

V prosincové krabičce pro psy na Vás čekalo 4 x krmivo Barking Heads dodáno podle velikosti a stáří Vašeho psa (případně s ohledem na alergie a chuťové preference, pokud jste tuto skutečnost uvedli dle obchodních podmínek do objednávky), 1x časopis Psí kusy, 1x obzvláště vypečné a zdravé perníčky ze speciální limitované vánoční edice od www.zdravepamlsky.cz (koupí těchto pamlsků přispíváte na psí útulky v ČR) a luxusní hřejivá deka s roztomilými motivy sobíků značky Trixie.

 

V Mega Poště pro psy byl obsah podobný, tzn. 6x krmivo Barking Heads, 1x hřejivý šátek/šála vánoční pro pejska v červené barvě značky Trixie, 2x časopis Psí kusy, kožený obojek Angel Pet s možností navlékání písmen (dodán podle obvodu krku psa, pokud zákazník vepsal dle obchodních podmínek), 1x vánoční perníčky pro psy od wwww.zdravepamlsky.cz a mlsání různých druhů také pro páníčky.

 

 
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY