14.11.2013

Znáte krmiva pro psy a pro kočky Barking Heads? Ne? Seznamte se prosím

Tato ultra prémiová krmiva se k nám do České republiky dováží přímo z Velké Británie a jsou zaměřena jak na psy všech stáří a velikostí, tak samozřejmě také na naše kočičí kamarády. V následujících řádcích se Vám pokusíme krátce tato krmiva představit, protože není krmivo jako krmivo a navíc na Vás bude čekat v prosincové POŠTĚ PRO PSY, ale také v Mega Poště pro psy!:-).

 

Barking Heads jsou krmiva bez aditiv, vyráběna z nutričně nejhodnotnějších přírodních a snadno stravitelných surovin. Na prvním místě ve složení v kvalitních krmivech musí být vždy uvedeno maso jako hlavní složka a jeho deklarované zastoupení (což platí i u ostatních Krmivo pro psy Barking Heads, krmivo pro kočky Barking Heads, Barking Heads Grain Free, pamlsky Barking Heads, ultra prémiové krmivo pro psypoužitých surovin), nikolivě náhražky v podobě obilovin. V krmivech Barking Heads je kvalitní čerstvé maso kuřecí, krůtí, maso z lososa, tresky, ale také jehněčí a delikátní kachní masíčko, to vše v potravinové, tedy nejvyšší kvalitě. Granule Barking Heads zachutnají všem pejskům a kočičkám také díky přírodnímu aroma – kuřecího, rybího a skopového tuku, jež jsou zdrojem důležitých omega nenasycených mastných kyselin. Navíc použití nutričně excelentního skopového tuku v krmivech pro psy a pro kočky je světově raritní.

 

Krmiva mají nízký obsah škrobů výhradně z ovsa, rýže a brambor. Nízký obsah škrobů výhradně z rýže, ovsa, brambor. Se striktním vyloučením pšenice a kukuřice ze všech receptur včetně Light (však také tato receptura je nositelem prestižního ocenění – viz titulní strana), protože ti patří mezi nejčastější a rizikové při potravinových alergií u psů a koček. Barking Heads krmivo pro psy obsahuje zeleninu v objemově nezanedbatelném množství s důrazem na obsah termostabilních buněčných zametačů volných radikálů, kloubní výživa (až 4 násobná dotace glukosamin a chondrotin sulfátu+ MSM oproti běžné praxi).

 

Receptury sestaveny podle britských tradic péče o psa. Nejsou použity žádné vedlejší produkty živočišné ani rostlinné, žádné suroviny nízké nutriční hodnoty pro psa (sója, kukuřice) nebo suroviny snadno alergizující (pšenice, mléčné výrobky, bílkovinné koncentráty, hydrolyzované krmné bílkoviny).

Všechny suroviny jsou výrobcem nakupovány na území Velké Británie (nejsou poptávány na surovinové burze napříč kontinenty s jediným zadáním - nízkou cenou, jako tomu je u komerčních výrobců). Aktivně a podle pevných standardů vybíráni dodavatelé poskytující jen Krmivo pro psy Barking Heads, krmivo pro kočky Barking Heads, Barking Heads Grain Free, pamlsky Barking Heads, ultra prémiové krmivo pro psynejvyšší kvalitu surovin z hlediska výživové hodnoty. Absence nežádoucích chemických látek - vše laboratorně testováno před nákupem surovin pro krmiva Barking Heads.

 

Žádná zchutňovala, barviva, sůl, geneticky modifikované suroviny, suroviny používané běžně v krmivářství, ale podezírané ze zdravotních rizik pro psa (menadion, hydrogenfosforečnan vápenatý).

 

Jednou z čerstvých novinek letošního roku je řada krmiv Barking Heads Grain Free, což znamená, že jsou tato krmiva zcela bez obilovin. Obsahují pouze kachní, krůtí nebo jehněčí maso, maso z lososa, tresky, zeleninu, bylinky a přírodní tuky. Tato krmiva jsou také dostupná pro miniaturní až obří plemena psů, pro štěňátka a dospělé psy. A další novinkou jsou přírodní pamlsky – sušenky Barking Heads s bylinkami pro eliminaci stresu, strachu, nervozity, ale také pro podporu zdravého zažívání, pro citlivé jedince, pro malá štěňátka, ale také pro zdravou dentální hygienu a svěží dech Vašeho psa.

 

Krmiva Barking Heads pro psy a pro kočky obsahují a deklarují to co co slibují, čemuž odpovídá špičková kvalita a přijatelná cena, navíc se tato krmiva jako jedny z mála mohou zcela oprávněně pyšnit označením ultra prémiová, na rozdíl od konkurenčních krmiv stejné, ne-li vyšší ceny, která navíc neuvádí pravdivé informace ba ani nedeklaruje skutečné složení. V Barking Heads Vám na to dají tlapu nejen výrobci, ale i jejich konzumenti – čtyřnozí mazlíčkové a na těch v tomto případě záleží nejvíce!:-)
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY