Obsah krabiček pro psy, pošta pro psy,

Co je v krabičce s Poštou pro psy?

V krabičce pro Vašeho pejska jsou vždy minimálně 4 produkty pro psy z internetového obchodu www.all4dogz.cz  nebo od našich partnerů ZDE a to například: hračky pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy, vitamíny a doplňky stravy pro psy, ale také kosmetika pro psy, psí známky, krmivo pro psy a spousta dalších výrobků.

Jsou produkty v Poště pro psy kvalitní?

Samozřejmě! Například internetový obchod www.all4dogz.cz, časopis Psí kusy www.psikusy.cz nebo špičková holistická krmiva www.krmimkvalitne.cz, kteří nám výrobky pro Vaše pejsky dodávají, odebírají zboží prokazatelně pouze od renomovaných a autorizovaných dovozců pro Českou republiku, mezi které můžeme například jmenovat: Krmiva Marp pro psy, Trixie hračky pro psy, pamlsky pro psy WOOLF Snack a mnoho dalších. A nebo nám sami tito výrobci dodávají produkty přímo.

Jedná se o produkty zcela nové v záruční lhůtě?

Ovšem, že ano! Jiné bychom si nedovolili Vašim psím mazlíčkům doručit! Veškeré produkty jsou zcela nové, originálně zabalené s cedulkami a s prokazatelnou, optimální spotřební lhůtou, žádné produkty tak tak před expirací nebo snad dokonce s prošlou lhůtou!

Rozlišuje POŠTA PRO PSY velikost psa a stáří?

Ovšem, u nás totiž na velikosti záleží ! Představte si, že máte bernardýna a obdrželi byste například obleček o velikosti XXS a pro jorkšíra o velikosti XXL, to by se Vám asi moc nelíbilo, že?:-) Proto si v objednávkovém formuláři  můžete zvolit velikost, ale i pohlaví pejska, protože u nás se rozlišují i barvy!* Nicméně tuto skutečnost je NUTNÉ UVÉST DO POZNÁMKY k objednávce, protože pokud zaškrtnete pouze hmotnost pejska např. do 10 kg vlastníte Jack Russell teriéra a obdržíte Poštu pro psy velikostně s obojkem na čivavu, nebude brán ohled na případnou reklamaci.

 

Co když je můj pes alergický?

U nás mixujeme Poštu pro psy také na míru, tzn. že rozhodně bereme v úvahu fakt, který nám napíšete do poznámky k objednávce jako například: "Můj pejsek má alergii na kuřecí maso, chutná mu velmi jehněčí a má obvod krku 45 cm." V zásilce se tudíž nikdy neobjeví krmiva s kuřecím masem nebo pamlsky, ale vždy zvolíme takové, které preferujete a nezašleme obojky, hračky pro bernardýna.

Je obsah krabiček s Poštou pro psy tajemstvím?

Rozhodli jsme se, že vám Poštu pro psy odtajníme prostřednictvím fotografie, avšak jeden produkt zůstane vždy tajemstvím, abychom vás a vašeho psího kamaráda nepřipravili zcela o překvápko.:-)

 

Jsou také speciální edice POŠTY PRO PSY?

Ovšem, nově jsme do nabídky zařadili speciální MAXI VÁNOČNÍ POŠTU PRO PSY, která bude obsahovat mix vánočních hraček pro pejsky, ochutnávku superprémiového krmiva dle velikosti psa a několik druhů masových pamlsků, sušenek. A dále? Bude ještě něco? Nechte se překvapit.:-)

 

*Snažíme se barvy dodávat podle toho, zda-li se jedná o fenku či pejska a velikostně hračky přizpůsobovat, avšak konečné slovo má dodavatel do dané edice s Poštou pro psy a dodávky se odvíjí od jeho stavu zásob. Rovněž obrázky z hlavní stránek, které nejsou opatřeny logem "www.postapropsy.cz" jsou ilustračního charakteru.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY