02.11.2013

Vánoční Mega POŠTA PRO PSY a prosincová edice POŠTY PRO PSY již v prodeji!

Před Vánoci jsme pro Vás a hlavně Vaše pejsky, připravili speciální velkou MEGA POŠTU PRO PSY, ale také vánoční edici POŠTY PRO PSY na měsích prosinec.

 

Pošta pro psy prosinec, mega pošta pro psy, psí zásilka, boxy pro psy, vánoční dárky pro psyRádi byste věděli alespoň trochu, co se bude ukrývat v boxek pro psy? Rádi Vám prozradíme, že v MEGA POŠTĚ PRO PSY na Vás budou čekat čím dál více oblibená holistická krmiva Barking Heads, která k nám jsou dovážena přímo od výrobce z Velké Britanie. Krmiva pro psy Barking Heads se vyznačjí špičkovou kvalitou surovin v potravinářské kvalitě, které neobsahují žádná chemická barviva, zchutňovadla ba ani konzervanty. Granule Barking Heads obsahují vždy čerstvou porci masa kuřecího, jehněčího nebo masa z lososa či tresky, ale také nově nabízí bezobilnou variantu pro alergické psy, kteří nesnesou obiloviny v krmivech a vybírat můžete také mimo jiné z krůtího masa nebo absolutně delikátního kachního masíčka pro opravdové psí gurmány a labužníky.

 

Dále se můžete těšit na luxusní kožený obojek s hřejivým šátkem s imitací kožešiny a vánočním motivem (obojek je vždy dodán podle velikosti Vašeho psa), lahodné a hlavně zdravé vánoční perníčky pro psy, které pro Vás pečou www.zdravepamlsky.cz, časopis Psí kusy a úúúúžasnou plyšovou hračku ve vánočním provedení nejen pro nadšené psí aportéry.....No a také bude čekat překvapení, dáreček přímo pro vás - paničky a pány:-).

 

Nově si můžete zvolit při objednávání granule a pamlsky, které má Váš pejsek rád nebo také s ohledem na jeho citlivé zažívání či případnou alergii. Stačí tuto skutečnost uvést do poznámky k objednávce a my Vám box sestavíme vždy dle přání a chuti. Více informací ZDE.

 

Prosincová POŠTA PRO PSY bude jako tradičně obsahovat oblíbený časopis Psí kusy, luxusní hřejivou a velmi příjemnou deku s roztomilým vánočním motivem sobíků, která nesmí chybět ve výbavě při cestování či v pelíšku žádnému pejskovi! I zde na Vás budou čekat krmiva pro psy Barking Heads a obzvláště vypečené vánoční perníčky pro psy:-) A co dál, bude tam ještě něco? No nechte se překvapit...!

 

P. S.: Prvních 6 předplatitelů MEGA POŠTY PRO PSY v období od 9. 11. do 15. 11.2013 obdrží navíc ZDARMA obojky pro psy TRIXIE!

Prosíme všechny zákazníky aby objednávali MEGA POŠTU A POŠTU PRO PSY s předstihem, jelikož před Vánoci všechno extra rychle mizí a my bychom chtěli potěšit a vyhovět všem zákazníkům a přichystat jejich pejskům krásné dárky pod vánoční stromeček, protože si to více než zaslouží!

 

Tímto bychom chtěli poděkovat internetovému obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz, který nám dodal obojky pro psy, deky pro psy, krmiva Barking Heads a hračky pro Vaše mazlíčky. Dále děkujeme domácí pekárně, která pro Vás peče veškeré sušenky a zdavé pamlsky pro psy www.zdravepamlsky.cz a v neposlední řadě také časopisu www.psikusy.cz.

 

MEGA POŠTU A POŠTU PRO PSY MŮŽETE ZAKOUPIT JIŽ NYNÍ ZDE OD DNEŠNÍHO DNE 9. 11. 2013 AŽ DO 10. 12. 2013 NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY