Co je Pošta pro psy?

O co se jedná a jak to funguje?

Speciální krabičky pro vaše pejsky s překvapením na každý měsíc.

Jedná se o krabičku s osmi až deseti produkty určených pro psy, které skládáme do krabiček na míru Vašemu pejskovi, protože  u nás na velikosti psa záleží, ale také na jeho stáří, rase a pohlaví.

 

Obsahem Pošty pro psy jsou pouze kvalitní výrobky, které odebíráme od výhradních a akreditovaných distributorů pro Českou republiku, nikoliv od prostředníků mnohdy s pochybnou kvalitou. Nikdy v krabičce pro psy nenajdete zboží s krátkou expirační lhůtou nebo dokonce zboží prošlé, poškozené atd.

 

Pošta pro psy je překvapením pro vaše psí kamarády, ale i pro vás, tudíž dopředu neuveřejníme celý obsah krabičky, ale pouze malilinkatou nápovědu, to abyste věděli, na co se svým psíkem "slintat:-).

 

Krabička s Poštou pro psy je plná sezónních produktů, takže se nemůže stát, že v zimě vám například dorazí antiparazitní obojek a v létě zimní kabátek pro pejska. Navíc sledujeme čerstvé novinky z oblasti chovatelských potřeb pro psy a stále navazujeme spolupráci s výhradními a registrovanými dodavateli, protože náš tým psíky miluje, stejně jako Vy.

 

Kdy Pošta pro psy vychází?

Každý 1. až 31. kalendářní den v měsíci je možnost objednávky, po tomto datu, tj. 1. den v měsíci je již v prodeji edice následující.

Mohu si objednat některou ze starších Pošt pro psy?

Ano, pokud je v objednávkovém formuláři nabízena, je tato možnost dostupná. Objednávkový formulář je možno vyplnit až po registraci či přihlášení.

Chci si objednat Poštu pro psy, jak na to?

Jednoduše, stačí se registrovat v pravém horním sloupci našich stránek, nebo se přihlásit za pomocí přihlašovacích údajů, které byly zvoleny při registraci.

Po přihlášení či resgistraci stačí zvolit velikost Vašeho pejska od malého po obří plemeno, vyplnit kontaktní formulář, zvolit délku předplatného Pošty pro psy, odeslat objednávku a nejpozději do 3 dnů od objednání předplatné uhradit.

 

Jak lze uhradit poštu pro psy?

Převodem na bankovní účet AirBank: 114 0378 034/3030.

Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky, které Vám přišlo v potvrzovacím e-mailu.

Poštu pro psy nelze hradit dobírkou či trvalým příkazem, ale pouze bankovním převodem.

 

Kdy POŠTU PRO PSY obdržím a jak?

Pošta pro psy je odesílána 25. - 30.tý kalendářní den v daném měsíci. V případě, že toto datum připadne na svátek či víkend, rozesílá se Pošta pro psy ihned následující pracovní den.

Krabičky jsou odesílány prostřednictvím kurýrních služeb Geis Global Logistics nebo společností In Time s možností sledování pohybu na internetu, s dodáním do druhého dne. Před dodáním obdržíte SMS zprávu od řidiče s předběžným termínem dodání a navíc vás bude včas předm telefonicky kontaktovat ohledně předání zásilky.

 

 

 

AKTUALITY

Krmivo pro psy Best Breeder, granule Best Breeder, Pošta pro psy, psí zásilky, pošta pro psy, psí pošta, krabička pro psyZamilovaná Pošta pro psy s krmivy Best Breeder je právě v prodeji!

 

Jelikož láska prochází nejen žaludkem, rozhodli jsme se udělat Vašim psím mazlíčkům radost a potěšit jejich bříška ultraprémiovým krmivem Best Breeder, které se mezi pejskaři těší čím dál větší oblibě. Krmiva Best Breeder jsou absolutně bez chemických přísad s vysokým podílem kvalitních mas na prvním místě. Vyznačují se vysokou stravitelností, delikátní chutností a hypoalergenním složením bez obilovin, jelikož krmiva Best Breeder jsou tzv. GRAIN FREE. Více o tomto krmivu na našem blogu.

 

V krabičce s Poštou pro psy, samozřejmě nebude chybět zdravé mlsání, ale také něco pro zábavu a hru s Vašim psím kamarádem. Jak jsme slíbili, nebude od nového roku chybět také něco pro Vás - pejskaře na čtení. Pošta pro psy je v prodeji za 390,- Kč s možností předplatného až na jeden rok.

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY