31.10.2013

Box s dárky pro Vašeho pejska je vždy přímo na míru!

Ano, přesně tak, oproti konkurenci nabízí Pošta pro psy dárkové boxy přímo na míru Vašemu mazlíčkovi, protože chceme co nejlépe vyhovět Vašim psím kamarádům.

 

Pošta pro psy, boxy pro psy, dárky pro psy, zásilky pro psy, krabičky pro psyNa velikosti Nezáleží?!

 

Tak u nás tedy rozhodně ano! Pošta pro psy je připravována vždy pro konkrétního pejska poctivě a svědomitě. Máte doma dogu a přišla Vám psí zásilka, která byla po rozbalení zklamáním, protože obsahovala krmivo pro miniaturní plemena psů nebo Váš psí kamarád s obřím srdíčkem obdržel pamlsek, kostičku, kterou by mohl téměř vdechnout? A co ta roztomilá čivava co se těšila na svůj box s překvapením a čekala na ní po rozbalení hračka pro psy, kterou by sotva ve své malinkaté psí tlamičce unesla? Tak u nás na to zapomeňte!

 

Pošta pro psy, boxy pro psy, psí zásilka, zásilky pro psy, krabičky pro psy, balíčky pro psy

Můj pejsek je ale vybíravý a trpí alergií, co teď?

 

Jaké to nepříjemné překvapení pro pejska, ale i pro Vás, když jste v boxu, který jste si poctivě zaplatili obdrželi například granule s kuřecím masem, na které je Váš pes alergický a pamlsek s příchutí hovězího, které mu nechutná? V tom případě je nám líto, ale vyhodili jste peníze za něco, co jste vlastně nechtěli.:(

 

I v tomto Vám u nás vyhovýme a přizpůsobíme boxy z Pošty pro psy dle chutí, přání a možností Vašeho pejsánka, stačí pouze napsat do poznámky k objednávce např.: "Náš Beník, má alergii na kuřecí maso a miluje pamlsky s příchutí jehněčího masa." Tuto informaci povedeme u Vašeho pejska po celou dobu předplatného v patrnost a nikdy se nestane, že byste obdrželi něco, co jste v tomto ohledu nechtěli.

 

Jak jednoduché, že? Tak tlapku a čumáček na to, že Pošta pro psy bude vždy tím pravým parťákem pro radost, potěšení a splnění přání psího mazlíčka:-)

 

www.postapropsy.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY