28.10.2013

Pošta pro psy má dalšího nového sponzora zdravépamlsky.cz!

Jsme velice potěšení, že se k nám na měsíc listopad připojil další z kvalitních sponzorů s jehož produkty se budete setkávat pravidelně v POŠTĚ PRO PSY - www.zdravepamlsky.cz.!

 

A cože to vlastně máme za nového sponzora, jehož sušenky budou součástí listopadové POŠTY PRO PSY?

 

ZdravePamlsky.cz  - pečené s láskou a zdravě!

 

Chybí Vám na trhu pamlsky, které se mohou pyšnit tím, že jsou vyráběny ze surovin potravinářské kvality a navíc nabízí možnost si sami vybrat složení svého pamlsku? Tak právě pro Vás jsou tu ZdravePamlsky.cz.

 

Určitě největší výhodou těchto výrobků je čerstvost (výroba až po objednání) z čerstvých surovin potravinářské kvality. Zdravé pamlsky využívají možnosti použít pro jejich výrobu regionální suroviny, čímž podporují místní výrobce a prodejce a také neustále inovují a obměňují sortiment tak, aby si našel co nejvíce spokojených zákazníků.

 

ZdravePamlsky.cz jsou bez přidaných dochucovadel – soli, cukru, barviv a konzervačních látek. Pečené sušenky také rozšířili o nabídku sušených mas. Mohou nabídnout tyto skvělé žvýkací pamlsky ze 100% masa bez předaných konzervantů a barviv – sušené kuřecí, hovězí a kachní maso a sušené rybičky – grundle. Nákupem pamlsků navíc pomůžete opuštěným a týraným pejskům v útulcích. Navštivte nás na www.zdravepamlsky.cz. Email:info@zdravepamlsky.cz

 

 

Ještě jednou závěrem děkujeme výrobci a prodejci Zdravých pamlsků a velmi si vážíme toho, že s POŠTOU PRO PSY začal spolupracovat.:-)
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY