28.10.2013

Pošta pro psy má dalšího nového sponzora zdravépamlsky.cz!

Jsme velice potěšení, že se k nám na měsíc listopad připojil další z kvalitních sponzorů s jehož produkty se budete setkávat pravidelně v POŠTĚ PRO PSY - www.zdravepamlsky.cz.!

 

A cože to vlastně máme za nového sponzora, jehož sušenky budou součástí listopadové POŠTY PRO PSY?

 

ZdravePamlsky.cz  - pečené s láskou a zdravě!

 

Chybí Vám na trhu pamlsky, které se mohou pyšnit tím, že jsou vyráběny ze surovin potravinářské kvality a navíc nabízí možnost si sami vybrat složení svého pamlsku? Tak právě pro Vás jsou tu ZdravePamlsky.cz.

 

Určitě největší výhodou těchto výrobků je čerstvost (výroba až po objednání) z čerstvých surovin potravinářské kvality. Zdravé pamlsky využívají možnosti použít pro jejich výrobu regionální suroviny, čímž podporují místní výrobce a prodejce a také neustále inovují a obměňují sortiment tak, aby si našel co nejvíce spokojených zákazníků.

 

ZdravePamlsky.cz jsou bez přidaných dochucovadel – soli, cukru, barviv a konzervačních látek. Pečené sušenky také rozšířili o nabídku sušených mas. Mohou nabídnout tyto skvělé žvýkací pamlsky ze 100% masa bez předaných konzervantů a barviv – sušené kuřecí, hovězí a kachní maso a sušené rybičky – grundle. Nákupem pamlsků navíc pomůžete opuštěným a týraným pejskům v útulcích. Navštivte nás na www.zdravepamlsky.cz. Email:info@zdravepamlsky.cz

 

 

Ještě jednou závěrem děkujeme výrobci a prodejci Zdravých pamlsků a velmi si vážíme toho, že s POŠTOU PRO PSY začal spolupracovat.:-)
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY