16.10.2013

Recenze Pošty pro psy na měsíc říjen 2013

Jsme rádi, že vám všem opět můžeme zprostředkovat videorecenzi, představení obsahu POŠTY PRO PSY na měsíc říjen 2013, díky šikovné slečně V. Hrmové a její roztomilé psí kamarádce Champagne. Slečna Hrmová se narozdíl od předchůdkyně nestyděla, takže všem fanouškům celá odtajnila a nutno podotknout, že jim to oběma moc slušelo. Moc tímto děkujeme za recenzi, kterou mimo jiné můžete také shlédnout na stránkách autorky: www.psinet.cz

 

Obsah ŘÍJNOVÉHO BOXU, PSÍ ZÁSILKY POŠTY PRO PSY 2013:

 

1 x krmivo Bewi Dog Sport Croc - Superprémiové krmivo pro dospělé psy se zvýšenou fyzickou zátěží, pro psy ve výcviku, lovecké, sportovní, ale také pro pejsky v rekonvalescenci po nemoci. Posiluje imunitní systém.


1x krmivo Bewi Dog Puppy Gravy - Superprémiové krmivo pro štěňata, s kuřecím masem, podporuje imunitu, silné kosti a klouby díky směsi vitamínů a minerálních látek, které jsou pečlivě vybírány pro ty nejmenší. 


1x krmivo pro psy Bewi Dog Basic Croc - Superprémiové krmivo pro dospělé psy s normální aktivitou, s obsahem kuřecího masa, podporuje látkovou výměnu, obsahuje přírodní antioxidanty a je snadno stravitelné.


1x Časopis Psí kusy - Nejen o psech, ale také o lidech, spousta aktuálních informací, rady, tipy pro výchovu a výcvik psů například od známé cvičitelky psů Šimony Drábkové.


1x Frisbee Nobby - Létající talíř pro psy z odolné hmoty, snadno udržovatelné, pružné a s vysokým doletem.


 

1 x Ultra savý ručník pro psy značky Trixie, který je schopen rychle vysušit Vašeho psa do sucha po deštivých procházkách.

1x Pamlsky pro psy Trixie Poppy, s kuřecím masem, vitamíny a minerálními látkami, které jsou snadno stravitelné, s mákem a sezamem.


1 - 2 x Kostičky Trixie DentaFun ovinuté přírodním, delikátním sušeným kuřecím masem, bez chemických barviv, konzervantů a zchutňovadel. Kostičky s obsahem kalcia pro zdravé kosti, zuby a klouby. 


1 x Slevový kupón -15% na nákup v internetovém obchodě www.krmimkvalitne.cz, výhradně určený předplatitelům Pošty pro psy.

 

Věříme, že se Vám říjnová POŠTA PRO PSY líbila a že si předplatíte i LISTOPADOVOU POŠTU PRO PSY, která je v limitované edici se speciálním HALLOWEENSKÝM dárkem ZDARMA navíc!:)
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY