02.10.2013

Pošta pro psy má dalšího nového sponzora Krmimkvalitne.cz!

Pošta pro psy je nesmírně ráda a je hrdá na našeho nového sponzora, kterým se stal internetový obchod www.krmimkvalitne.cz, který nejen, že prodává špičková krmiva pro psy a pro kočky, ale také je jejich výhradním dovozcem pro Českou republiku.

 

krmimkvalitne.cz, bewi dog, krmivo pro psy Forza, pošta pro psy, psí zásilkaSpolečnost KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o., se mimo jiné také specializuje  na odborné poradenství ve výživě psů a koček. Dováží velmi kvalitní krmiva, doplňky stravy a také chovatelské potřeby z Ameriky a z vybraných zemí Evropy.  Krmiva, která internetový obchod KrmimKvalitne.cz dováží k nám do České republiky prochází přísným veterinárním dohledem a výbornou kvalitou kontroly použitých surovin, stejně jako dbají na zásady zdravé výživy Vašich zvířecích mazlíčků.  Cílem jsou vždy spokojení zákazníci, kterým záleží na zdravía kondici svých čtyřnohých přátel.

 

Mezi taková krmiva, můžeme například jmenovat italského výrobce krmiv Forza, která se pišní biokvalitou použitých surovin, krmiva jsou samozřejmě bez chemických konzervantů, barviv a zchutňovadel, obsahují pouze jasně deklarované živočišné bílkoviny a jsou opatřena certifikátem, jehož udělení podléhá přísným směrnicím biologického zemědelství. Krmivo Bewi Dog, které vyrábí německá firma Bewital s dlouholetou tradicí, se vyznačuje tím, že vstupní suroviny pro výrobu krmiv jsou používáne pro lidskou spotřebu, tudíž se jedná o vysoce kvalitní suroviny. V krmivech Bewi Dog, jejichž ochutnávkový balíček je zařazen do říjnové Pošty pro psy, nejsou použity žádné chemické dobarvovací látky, konzervanty, zchutňovadla ba ani soja, která bývá častým alergenem v krmivech.

 

Těště se proto na říjnovou Poštu pro psy s krmivy Bewi Dog od našeho sponzora www.KrmimKvalitne.cz, jež Vám, předplatitelům POŠTY PRO PSY také věnoval poukaz na slevu -15% na nákup veškerého zboží v tomto internetovém obchodě. Tímto ještě jednou velice děkujeme!smiley
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY