21.09.2013

Pošta pro psy a časopis Psí kusy!

časopis Psí kusy, pošta pro psyJak jsme Vás již informovali kde se dalo:), naši pošťáci teď budou automaticky zařazovat na každý měsíc do Pošty pro psy také jedno číslo časopisu Psí kusy! Časopis Psí kusy se totiž stal jedním znašich partnerů a sponzorů, za což mu touto cestou ještě jednou velice děkujeme! Jedná se o velmi oblíbený časopis o psech již několik let.

Články v něm jsou psány odbornou ale srozumitelnou formou pro každého běžného čtenáře a zapáleného pejskaře. Chcete se dočíst stále nové informace ze světa psů, ale i známých osobností? Chcete se dovědět například o tom jak kvalitně krmit Váš nový přírůstek do rodiny - štěňátko, nebo se chcete dočíst nejnovější 

Časopis Psí kusy

tipy a triky od samotné guru - uznávané, známé a velice oblíbené cvičitelky psů Šimony Drábkové, ktrerá je mimo jiné i redaktorkou Psích kusů a mnoho a mnoho dalšího.

Časopis Psí kusy je pro všechny, pro které je pes kamarád a člen rodiny. Pro ty, kteří netouží ze svého psa vychovat vítěze a šampiona soutěží, ale kteří myslí na fyzické potřeby a zdraví, ale i na pohodu svého psa. Ti, kteří pro svého psa hledají to nejlepší, nelitují výdajů na jeho péči a rádi mu koupí různé drobnosti i dárky k výročím a svátkům. Časopis počítá se čtenáři zvyklými spíše na městský styl života. Všechny čtenáře ale spojuje láska ke psům. Mimo to, že chce být rádcem a pomocníkem, přináší nejrůznější zajímavosti, překvapující zážitky a životní příběhy psů i jejich majitelů. Součástí je i přehledný informační servis.

 

V tomto článku byl použit text z oficiálních stránek časopisu Psí kusy: www.psikusy.cz

Stránky cvičitelky psů Šimony Drábkové: dogsporsts.webnode.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Mazlíčci stále více trpí demencí. Může za to chudá strava a lenost

hobby.idnes.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY