21.09.2013

Pošta pro psy a časopis Psí kusy!

časopis Psí kusy, pošta pro psyJak jsme Vás již informovali kde se dalo:), naši pošťáci teď budou automaticky zařazovat na každý měsíc do Pošty pro psy také jedno číslo časopisu Psí kusy! Časopis Psí kusy se totiž stal jedním znašich partnerů a sponzorů, za což mu touto cestou ještě jednou velice děkujeme! Jedná se o velmi oblíbený časopis o psech již několik let.

Články v něm jsou psány odbornou ale srozumitelnou formou pro každého běžného čtenáře a zapáleného pejskaře. Chcete se dočíst stále nové informace ze světa psů, ale i známých osobností? Chcete se dovědět například o tom jak kvalitně krmit Váš nový přírůstek do rodiny - štěňátko, nebo se chcete dočíst nejnovější 

Časopis Psí kusy

tipy a triky od samotné guru - uznávané, známé a velice oblíbené cvičitelky psů Šimony Drábkové, ktrerá je mimo jiné i redaktorkou Psích kusů a mnoho a mnoho dalšího.

Časopis Psí kusy je pro všechny, pro které je pes kamarád a člen rodiny. Pro ty, kteří netouží ze svého psa vychovat vítěze a šampiona soutěží, ale kteří myslí na fyzické potřeby a zdraví, ale i na pohodu svého psa. Ti, kteří pro svého psa hledají to nejlepší, nelitují výdajů na jeho péči a rádi mu koupí různé drobnosti i dárky k výročím a svátkům. Časopis počítá se čtenáři zvyklými spíše na městský styl života. Všechny čtenáře ale spojuje láska ke psům. Mimo to, že chce být rádcem a pomocníkem, přináší nejrůznější zajímavosti, překvapující zážitky a životní příběhy psů i jejich majitelů. Součástí je i přehledný informační servis.

 

V tomto článku byl použit text z oficiálních stránek časopisu Psí kusy: www.psikusy.cz

Stránky cvičitelky psů Šimony Drábkové: dogsporsts.webnode.cz
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY