01.10.2013

Recenze Pošty pro psy na měsíc září 2013

Také jste byli zvědaví, copak že bylo v zářijovém psí zásilce - Poště pro psy? Nyní se můžete podívat na úplně první video recenzi z Youtube od naší zákaznice, která se odvážně jako první ujala této role.

 

Vzhledem k tomu, že autorka recenze (nepřeje si býti jmenována) byla v průběhu natáčení nemocná, odehrávalo se její nahrávání přímo v postýlce a tak trochu prostě improvizovaně a alespoň je patrné, že se jedná o recenzi z přirozeného prostředí:). Slečna recenzetka se omlouvá za svůj mírně indisponovaný hlas, což jsme nepostřehli.

 

Podporou při natáčení videa jí byl psí kamarád špic Beník, který byl právě čerstvě probrán z hlubokého spánku a tak nebyl až tak nadšen představováním Pošty pro psy a nějaké ochutnávání pamlsků a testování krmiva tak od něj nepřicházelo v úvahu a ohrnoval nad nimi tak trochu čumáček:). Ale nedivte se mu, když byl takto vyrušen.

 

Celou VIDEO RECENZI naleznete na Youtube ZDE.

 

 

Jednotlivý stručný popis obsahu POŠTY PRO PSY:

 

1 x Balení špičkového holistického krmiva N&D Natural Delicious Chicken and Pomegranate 

1x Balení špičkového holistického krmiva N&D Natural Delicious Low Grain Codfish and Orange

Jedná se o přirozené a vyvážené krmivo pro psy, které se řadí mezi tzv. holistická krmiva, díky použitým kvalitním surovinám a vysokému podílu čerstvého masa.

 

Krmiva Naturals Delicious pro psy mají nízký glykemický index, jsou bez chemických barviv, zchutňovadel a konzervantů. Receptura s čerstvým granátovým jablíčkem, které je zdrojem vápníku, fosforu a hořčíku.  Granule pro psy obsahují také zvýšenou dávku glukosaminu a chodroitinu.

 

Receptura krmiva Naturals Delicious Chicken and Delicious Low Grain Codfish and Orange, obsahuje vysoký podíl masa z tresky, které je bohaté na důležité omega-3 a omega-6 mastných kyselin, pro zdravou srst a pokožku psa. Navíc obsah pomeranče je důležitým zdrojem vitamínu C, což je přirozený antioxidant. 

 

1x balení Trixie Denta Fun Veggies Light (3 kusy)

 

Kostičky pro psy, které neobsahují žádný tuk, jsou vegetariánské, dobře stravitelné a proto jsou velmi vhodné pro psy s alergií nebo s citlivým zažíváním. Veggies Light osvěžují dech psů díky přírodnímu obsahu chlorofylu, neobsahují žádná chemická barviva, zchutňovadla a konzervanty.

 

1 x Perrito Chicken and Vegetables Konzerva pro psy kuřecí maso a zelenina 

 

Perrito jsou Super prémiové konzervy pro psy s čerstvým a kuřecím masem 60% a zeleninou jsou výborným poměrem mezi špičkovou kvalitou a velmi výhodnou cenou! 

 

Obsahuje vitamíny a minerály mimo jiné také chondroitin a glukosamin pro podporu zdravých kloubů a pohybového aparátu.

Výtažek z Yucci eliminuje zápach stolice, kvasnice podporují zdravé zažívání, ale také zdravou a pružnou pokožku.

 

 

Konzerva pro psy Perrito Chicken and Vegetables navíc také obsahuje výtažek z brusinek, které podporují zdravé močové ústrojí Vašeho psa. Konzervy Perrito neobsahují sóju a pšenici, ale ani barviva či zchutňovadla.

 

1 x Trixie DentaFun Jumper 31 cm

 

Dentální hračka pro psy - přetahovadlo s příchutí máty, která osvěžuje přirozeně dech Vašeho psa. Hračka Trixie má navíc speciální výstupky, které účinně masírují dásně a odstraňují mechanicky zbytky nečistot a plaku z povrchu zubů při hře.

 

1 x Balení pamlsků Trixie Sandwich Bones

 

Pamlsky s obsahem masa a rýže, které jsou velice chutné, křupavé a dobře je lze rozlomit na menší kousky. Ideální pamlsek pro psy za odměnu.
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Jak postupovat, když máte nové štěně? Podrobný manuál pro začátečníky

hobby.idnes.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY