07.09.2013

Box pro psy - Aneb další produkt z pošty pro psy odtajněn!

Jak jste se mohli dočíst na naší titulní stránce, máme mezi našimi pošťáky pěkné "Kelišové", protože odtajnili další, ale tentokráte už poslední produkt (už si je držíme pod zámkem:)) z dárkových boxů - pošty pro psy na měsíc září. Dovolíme si ještě připomenout, že nyní máte jedinečnou a poslední šanci na zakoupení zářijového boxu pro psy, jelikož zásilky rozesíláme vždy 1. - 10. den v měsíci.

Našim milým zákazníkům a především jejich čtyřnohým chlupáčům jsme se rozhodli do "psí zásilky" také přibalit absolutní NOVINKU, která k nám doletěla až ze slunečného Španělska!

Druhý (a definitivně poslední) odtajněný výrobek z našeho dárkového boxu pro psy je:

Pošta pro psy, dárkový box pro psa, dárky pro psy, PerritoNaprosto famósní a delikátní konzerva pro psy od špičkového a známého výrobce 100% přírodních sušených pamlsků PERRITO SNACKS!

 

Konzervy pro psy Perrito obsahují až 66% čerstvého masa, zbytek tvoří zelenina, bylinky, ale také vitamíny a minerální látky jako například glukosamin a chondroitin, které jsou důležité pro podporu zdravých chrupavek, kloubů a pohybového aparátu Vašeho pejska.

 

Konzervy Perrito se liší markatně od běžně dostupných komerčních konzerv na trhu a to právě díky transparentnímu a deklarovanému složení, které je 100% přírodní, takže žádná chemcká zchutňovadla a barviva!

 

Jsou vhodné také pro pejsky s citlivým zažíváním a alergií a jsou nabízeny se čtyřmi druhy mas: kuřecí maso, jehněčí maso, kachní maso a maso z lososa. Navíc neobsahují pšenici a sóju, které jsou nejčastějšími alergeny.

 

Konzervy pro psy Perrito jsou snadno stravitelné, čemuž napomáhá přítomnost výtažků z rotliny Yucca, která napomáhá dobrému zažívání, ale také eliminuje množství a případné pachy ze stolice psa a například také obsažené kvasnice zajišťují zdravou a pružnou pokožku....aaaa..to bychom tu byli až do rána.

 

Vyzkoušejte a uvidíte, že Váš psí mazlíček nám dá svou spokojeností a prázdnou miskou za pravdu!:-)
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY