04.08.2013

Odolná hračka pro psy míček Planet Dog Orbee Tuff recenze

Superodolná Woof Ball

Za rodinný tým ALL4DOGZ jsem se pro vás, zákazníky a fanoušky rozhodla napsat recenzi na jednu z hraček, které jednomu z našich psů - Calvinovi zatím vydržela a budu doufat, že se ještě nějaké té budoucnosti dočká. Jedná se o hračku pro psy, která spadá do kategorie tzv. hraček odolných a sám výrobce garantuje při případném zničení hračky výměnu za novou a my jsme této hračce jako jediné, na našem ŽVEJKOMETRU udělili nějvyšší stupeň odolnosti tedy číslo pět.

Jedná se o míček značky Planet Dog Orbee Tuff Woof Ball. Míček je vyrobený z kvalitní, netoxické, odolné a extra pružné speciální gumy - hmoty, která míčku pro psy Planet Dog propůjčuje skvělou skákavost na jakémkoli povrchu, parádně plave ve vodě, ale také se výborně udžuje, stačí opláchnout pod teplou vodou nebo v případě potřeby klidně umýt v myčce. Uprostřed míčku jsou otvory (skrz na skrz), pro vkládání oblíbených, libovolných pamlsků Vašeho psa. Tím, že míček naplníte pamlsky, připrávíte Vašemu psímu mazlíčkovi ještě lepší zábavu, protože se bude snažit koulením míčku dostat své pamlsky ven. Ovšem náš Parson Russell teriér, jak už bylo několikrát zmíněno, patří mezi velmi úporné až extrémní trhače hraček, tudíž se snaží pamlsky vydolovat nejen decentním koulením, ale zběsilým vrháním míčku kolem sebe, házením o stěny, vrháním míčku ze schodů a samozřejmě také úporným kousáním a žvýkáním hračky. Prozatím utrpěla újmu, a to takřka okamžitou, písmenka - nápis WOOF na míčku, která byla dodatečně na míček přilisována při výrobě, tudíž Calvinovi nedalo žádnou práci je odtrhnout, kdežto samotný míček je odlit z jednoho kusu bez spojů, takže drží a náš bez jakýchkoli škrábanců po povrchu, jen na dva malé vrypy u jednoho z otvorů viz autentické fotografie u tohoto článku.

Je to prozatím jediná hračka, která se může skutečně od nás pyšnit titulem "nezničitelná" a která nám již druhým rokem stále slouží. Pravdou je, že hračky z těchto odolných a kvalitních materiálu patří mezi ty nejdražší, nicméně pokud bych měla spočítat, což bych se ani náhodou nedopočítala, kolik hraček od svých dvou a půl let již svým testováním Calvin zničil, tak bych došla k opravdu horentní sumě a částka, investice za míček od Planet Dog se mi již mnohonásobně vrátila. Kdybych tuto hračku objevila již dříve, mohla jsem si skutečně ušetřit nemalé peníze, které jsem doslova vyhodila za hračky méně kvalitní. Hračku za sebe a za celý náš obchod mohu s čistým svědomím vřele doporučit ostatním zákazníkům, kteří mají hyperaktivní psy, kteří mají sklony k ničení běžných hraček, potřebují takřka neustále nějakou činnost a zábavu, avšak jako u všech hraček, raději pod dozorem.:)

SHRNUTÍ HODNOCENÍ MÍČKU PLANET DOG:

+ Extra odolný, pružný, skákací a plovoucí míček

+ Snadno se udržuje v čistotě – stačí opláchnout pod teplou vodou a dokonce je lze v případě potřeby mýt i v myčce

+ Otvor pro umístění pamlsků – zábava na dlouhou dobu

+ 100% záruka vrácení peněz nebo výměna hračky za novou v případě zničení psem
+ Netoxický, kvalitní materiál, nepocházející s Asijských zemí.
+ Atraktivní provedení, dobře viditelné barvy.

- Nápis na míčku úporní trhači určitě zdolají.
Vyšší pořizovací investice do hračky, která se Vám vzhledem ke kvalitě vrátí a vyplatí.

VIDEO NAŠEHO MÍČKU PLANET DOG ZDE

Více informací o našem "Žvejkometru", tj. speciální stupnici odolnosti hraček z našeho obchodu naleznete ZDE.


Za internetový obchod ALL4DOGZ. CZ Hana Bergmanová

Celý text článku podléhá autorským právům majitele stránek ALL4DOGZ.CZ, jeho kopírování či šíření jeho částí bez souhlasu majitele stránek je porušováním autorského zákona a bude postihnuto. 
Článek na stránkách www.postapropsy.cz byl prevzat za souhlasu majitele stránek www.all4dogz.cz.
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Recenze odolných hraček pro psy, test hraček, Žvejkometr

all4dogz.cz

Ženě utekl pes, našli ho o 1700 km dál

novinky.cz

Agresivní opilec vzal na ženu, krumpáč, zastavil ho až policejní pes

novinky.cz

FACEBOOK POŠTY PRO PSY